Home Newsy Problem z aplikacją Wiadomości w macOS High Sierra
Problem z aplikacją Wiadomości w macOS High Sierra
0

Problem z aplikacją Wiadomości w macOS High Sierra

0

Chyba nie będę osamotniony w stwierdzeniu, że Apple coraz mniej się przykłada do nieskazitelności finalnych wersji swojego oprogramowania systemowego. Co roku po wielu miesiącach testów jabłkowe platformy będąc już w oficjalnym kanale dystrybucji nadal cechują niedociągnięcia w postaci błędów, szwankuje także często stabilność działania tego softu.

W tym roku już nie raz donoszono o wadach związanych z poprawnym działaniem systemu iOS 11. Nie dość, że finalna wersja została pozbawiona niektórych funkcji, to jeszcze nie działają jak trzeba niektóre z dostępnych opcji. Podobnie jest w systemem stacjonarnym macOS High Sierra.

Coraz więcej użytkowników bowiem narzeka na wadliwe działanie aplikacji Wiadomości. Problemy objawiają się opóźnieniami w dostarczaniu przychodzących wiadomości, dotyczy to usługi iMessage. Jakby tego było mało zdarza się, że na innych urządzeniach dopisanych do jednego konta iCloud nie wyświetlają się żadne powiadomienia o wiadomościach przychodzących.

Przyczyną problemów mogą być trwające wciąż prace nad wprowadzeniem funkcji synchronizacji wiadomości poprzez chmurę iCloud. Opcja ta miała zostać oddana do użytku wraz z finalną wersją platformy iOS 11 jednak jej premiera z przyczyn technicznych została przesunięta w czasie.

Źródło: MacRumors

 

Problem z aplikacją Wiadomości w macOS High Sierra

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)