Home Newsy 2-3 mln sztuk iPhone’a X na początek
2-3 mln sztuk iPhone’a X na początek
0

2-3 mln sztuk iPhone’a X na początek

0

Analityk Ming Chi Kuo podtrzymuje swoje spekulacje odnoście dostępności iPhone’a X zaraz po debiucie rynkowym. Urządzenie trafi na półki sklepowe już 3 listopada jednak Apple nie będzie w stanie zaspokoić popytu i niektórzy z nabywców na realizację zamówienia poczekają trochę dłużej. Problem jest na tyle duży, że analityk po raz kolejny obniżył próg dostaw iPhone’a X w tym roku do liczby 20 – 30 mln sztuk urządzenia.

Wcześniejsze założenia były o 5 milionów egzemplarzy większe. Powodem komplikacji mają być jak już nie raz sugerowano problemy z produkcją niektórych komponentów smartfona, które uniemożliwiają rozpoczęcie fazy masowego wytwarzania finalnego produktu. Jak sugeruje analityk 3 listopada na rynek trafi jedynie 2-3 miliony sztuk urządzenia, co oznacza, że spora część nabywców będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i tygodniami czekać na rozpoczęcie wysyłki zakupionego towaru.

Warto dodać, że przedsprzedaż urządzenia rozpocznie się 27 października o godzinie 9:01 czasu polskiego. Sytuacja z dostępnością ma uregulować się dopiero w pierwszej połowie 2018 roku.

Źródło: MacRumors

 

2-3 mln sztuk iPhone’a X na początek

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)