Home Newsy Plotki na temat iPhone’a SE drugiej generacji
Plotki na temat iPhone’a SE drugiej generacji
0

Plotki na temat iPhone’a SE drugiej generacji

0

Od czasu premiery iPhone’a SE w 2016 roku niewiele wskazywało na pojawienie się jego następcy dwanaście miesięcy później. Apple wprowadziło ten model do oferty zaspakajając potrzeby niektórych użytkowników, dla których ekrany o przekątnej większej jak cztery cale są niewygodne w użytkowaniu jedną ręką. Smartfon miał być także tańszą alternatywą dla modeli wyżej sytuowanych w portfolio.

Jak donosi jednak serwis iGeneration całkiem możliwe, że Apple jeszcze w sierpniu pokaże następcę iPhone’a SE. Co ciekawe zrobi to na dedykowanej konferencji prasowej, która ma odciągnąć uwagę świata od nieuniknionego chyba problemu opóźnień związanych z flagowym modelem – iPhone 8.

Opublikowany raport sugeruje też prawdopodobną cenę iPhone’a SE drugiej generacji. Obecnie najtańsza wersja iPhone’a SE wyceniana jest na 489 EUR, w Polsce 2149 zł. Nowa odsłona zdaniem redaktorów wspomnianego serwisu kształtowałaby się na poziomie 399 EUR, czyli w granicach 1800 zł.

Plotka wydaje się jednak mało prawdopodobna, tym bardziej, że jest ona pierwszą publikacją tego typu w sieci, tematycznie związaną z modelem SE. Ten ostatni został już także odświeżony w marcu tego roku. Wówczas odsłona SE zyskała nowe warianty pamięci na dane użytkownika.

Źródło: iGeneration

 

Plotki na temat iPhone’a SE drugiej generacji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)