Home Newsy iPhone SE 2 już w marcu?
iPhone SE 2 już w marcu?
0

iPhone SE 2 już w marcu?

0

Ostatnio coraz częściej w sieci poruszany jest temat najmniejszego modelu iPhone’a jaki znajduje się w ofercie Apple. Mowa o odsłonie SE z ekranem o przekątnej 4 cale, który zdaniem wielu użytkowników domaga się kolejnej generacji. W internecie pojawiły się nawet koncepty tego urządzenia inspirowane wyglądem iPhone’a X, choć to raczej życzenie niż ewentualny stan faktyczny.

Najnowszy raport sporządzony przez Economic Daily News z Tajwanu zakłada, że iPhone SE 2 pojawi się w ofercie giganta z Cupertino na wiosnę, a dokładnie w marcu 2018 roku, czyli w okresie kiedy firma odświeżać będzie swoje urządzenia. Ten model jabłkowej słuchawki ma być rzekomo produkowany wyłącznie przez tajwańską fabrykę Winstron.

Ostatnie plotki sugerują, iż design urządzenia praktycznie nie zmieni się, a rewolucja zajdzie w jego wnętrzu. Tam montowany ma być procesor A10 Fusion wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przewidziane jest 32 lub 128 GB w zależności od wersji urządzenia. Ulepszone zostaną także kamery. Tylna ma charakteryzować się rozdzielczością 12 Mpix, a przednia 5 Mpix. Całkiem prawdopodobne też, że Apple zdecyduje się na nieco pojemniejsze ogniwo.

Źródło: MacRumors

 

iPhone SE 2 już w marcu?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)