Home Newsy Plotki o kolejnych modelach iPhone’a
Plotki o kolejnych modelach iPhone’a
0

Plotki o kolejnych modelach iPhone’a

0

Po wielu miesiącach domysłów i plotek doczekaliśmy się wreszcie premiery najnowszych smartfonów od Apple. Na jeden z nich, odsłonę flagową przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem debiut w sklepach przewidziany jest na dzień 3 listopada. Tymczasem pojawiają się już pierwsze doniesienia o kolejnych urządzeniach przewidzianych na 2018 rok.

Jak donosi The Investor firma Apple za rok zaprezentuje trzy modele iPhone’a w tym tylko dwa z ekranem OLED o przekątnej 5,85 cala. Trzeci, choć wyposażony w technologię LCD będzie mógł się poszczycić rozmiarem wynoszącym aż 6,46 cala. To ostatnie ma potwierdzać fakt, że Apple zamówiło już wyświetlacze LCD od firmy Japan Display o takiej właśnie wielkości. Ten model także ma posiadać konstrukcję pozbawioną ramek wokół ekranu.

Pierwsze wzmianki o następcach tegorocznych smartfonów pojawiły się w sieci kilka tygodni temu. Wówczas jednak mowa była o tym, że każde z urządzeń będzie wyposażone w ekran OLED oraz dwie przekątne w zależności od wersji: 5,28 i ponad 6 cali.

Źródło: The Investor

 

Plotki o kolejnych modelach iPhone’a

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)