Home Newsy Photoshop Touch dla iPadów ma pojawić się w App Store za 9,99$!
Photoshop Touch dla iPadów ma pojawić się w App Store za 9,99$!
0

Photoshop Touch dla iPadów ma pojawić się w App Store za 9,99$!

0

Adobe Photoshop TouchNowe oprogramowanie od Adobe, a mianowicie Photoshop Touch zoptymalizowany pod iPada 2 zostało w ten weekend chwilowo i omyłkowo udostępnione w oficjalnym App Store, według oczekiwań, jego sprzedaż ma oficjalnie rozpocząć się na początku tego tygodnia i to za jedyne 9,99$!

Adobe Photoshop Touch niestety nie będzie kompatybilny z pierwszą generacją iPadów, jeżeli chcesz z niego korzystać musisz niestety zaopatrzyć się w nowszy model tabletu. Za sprawą oprogramowania, będziesz w stanie używać wszystkich najpopularniejszych funkcji aplikacji znanej z komputerów stacjonarnych, dopasowanych oczywiście pod sterowanie dotykiem. Funkcjonalności te to przede wszystkim tworzenie różnych warstw, zaznaczanie poszczególnych elementów grafiki, ich dopasowywanie oraz możliwość sięgnięcia po szeroką gamę filtrów.

Całkowitą nowością, jest możliwość bezpośredniego wypełnienia wskazanego obszaru tła lub pojedynczej warstwy poprzez wykonanie zdjęcia. Wsparcie ze strony oprogramowania pozwoli Ci przy użyciu tylko i wyłącznie własnych palców zaznaczyć, przenieść lub usunąć nawet najdrobniejsze i najmniejsze elementy, takie jak włosy, czy też inne szczegóły. Aplikacja ma także możliwość bezpośredniego wyszukiwania i korzystania z obrazów, które normalnie znajdziemy w wyszukiwarce Google.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *