Adobe wypuszcza publiczną i w pełni darmową beta wersję Photoshopa CS6
0

Adobe wypuszcza publiczną i w pełni darmową beta wersję Photoshopa CS6

0

Photoshop CS6Wczorajszego dnia, Adobe wypuściło publiczną beta wersję swojej pierwszej niezwykle ważnej aktualizacji Photoshopa w przeciągu ostatnich dwóch lat, która dodaje nowe funkcje edycji 3D oraz wprowadza zmieniony i jeszcze raz zaprojektowany interface. Jeżeli jesteś zainteresowany pobraniem próbki Photoshopa CS6, to jest ona udostępniona na stronie Adobe Labs. Dla wszystkich użytkowników OS X download jest całkowicie darmowy – wystarczy jedynie przygotować 984MB wolnego miejsca na dysku.

Oprogramowanie ma być wyposażone w całkowicie nowy Adobe Merkury Graphics Engine, zapewniający prawie natychmiastowe efekty otrzymywane po zastosowaniu nawet zaawansowanych narzędzi edycyjnych. Użytkownicy z pewnością zorientują się, że znaleźć można tutaj funkcje z rozbudowanej wersji Photoshopa, między innymi ilościowe możliwości analizy obrazu oraz dodatkowe funkcje edycji w 3D.

Adobe musi jeszcze ogłosić oficjalną datę premiery oprogramowania, jak na razie jednak wszyscy, którzy posiadają Adobe ID mogą pobrać siedmiodniową wersję demonstracyjną i sprawdzić, co zmieniło się w aplikacji i czy będą zainteresowani jej zakupem w pełnej wersji.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *