Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Patternator, czyli jak stworzyć własne, animowane tapety z udziałem znajomych i zwierząt?!
Patternator, czyli jak stworzyć własne, animowane tapety z udziałem znajomych i zwierząt?!

Patternator, czyli jak stworzyć własne, animowane tapety z udziałem znajomych i zwierząt?!

0

Hejka. Przed Wami ciekawa aplikacja – na tyle, że postanowiłem się z Wami nią podzielić. Nazywa się Patternator i dostępna jest za darmo w App Store. Omówię jej funkcje, możliwości premium i wiele więcej. Jesteście zainteresowani? W takim razie nie przedłużam i zapraszam do lektury!

Patternator, czyli jak stworzyć własne, animowane tapety z udziałem znajomych i zwierząt?!

Opisywana przeze mnie dziś apka oferuje może niewiele, ale jest to bardzo efektowne. Zresztą nie pozostaje Wam nic innego jak zerknąć na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Idealnie ukazują sedno, które jest niebanalne i bardzo proste w wykonaniu. Pierwszy krok to wybór zdjęcia. Takiego, na którym dobrze widać ważny dla nas obiekt. Jego otoczenie jest mega łatwe, więc nie ma szans, że coś nierówno wytniecie. Potem już pozostaje tylko wybór koloru tła, szablon i… Gotowe! Wasza animowana tapeta jest gotowa… No, prawie.

Tutaj jest haczyk. Aplikacja jest niesamowita, ale pozwala nam na tworzenie animowanych tapet tylko przez 7 dni w formie triala wersji premium. Moim zdaniem to jednak wystarczy, aby wykonać kilka ciekawych kartek (dodatkowo bez znaku wodnego) z twarzą swoją czy ukochanych bliskich, a nawet i zwierząt – czyli tak, jak zrobiłem to ja. Prawda jest taka, że po co więcej takich dni? Zakup premium naprawdę nie jest potrzebny. Musicie zrobić więc takich plansz trochę na zapas, bo nigdy nie wiadomo, jaka nadarzy się kolejna okazja na stworzenie czegoś podobnego! Zapisane w wersji Live Photos tapety ruszają się, gdy przytrzymacie na nich palec – zupełnie tak, jak te bazowe od Apple. Jeżeli chcecie statyczne – są one darmowe, musicie jednak wykadrować, aby nie było widać znaku wodnego.

Jestem pewny, że wywołacie nimi niejeden uśmiech na twarzy. Te animacje są serio śmieszne i sam jestem ich fanem. Możecie dać znać w komentarzach, co sądzicie o Patternator. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się ciepło i zapraszam na kolejny przegląd aplikacji wkrótce!

Patternator, czyli jak stworzyć własne, animowane tapety z udziałem znajomych i zwierząt?!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *