Home Newsy iPad Pro 12,9 cala z ekranem mini-led ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2021 roku!
iPad Pro 12,9 cala z ekranem mini-led ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2021 roku!
0

iPad Pro 12,9 cala z ekranem mini-led ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2021 roku!

0

Najnowszy raport DigiTimes informuje, że nowy iPad Pro 12,9 cala z ekranem wykonanym w technologii mini-led ma zostać zaprezentowany i wprowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku.

Od dłuższego czasu krążą plotki i informacje mniej lub bardziej potwierdzone, że firma Apple przygotowuje się do przejścia na ekrany mini-led. W pierwszej kolejności taka technologia ekranów ma trafić do iPada Pro 12,9 cala, gdzie nowy rodzaj ekranu ma zaoferować szereg usprawnień i ulepszeń w stosunku do obecnie montowanych ekranów IPS. Usprawnienia to przede wszystkim bogatsze kolory, głębszą czerń, wyższą jasność maksymalną.

Zatwierdzone przez GIS inwestycje w wysokości 2,198 miliarda TWD (76,3 miliona USD) i 1,421 miliarda NT $ zaproponowane przez jego spółkę zależną w Chengdu w Chinach odpowiednio w sierpniu i listopadzie 2020 r., Przy czym fundusze mają skupić się na zwiększeniu mocy produkcyjnych w zakresie zintegrowanych modułów dotykowych stosowanych w tabletach. powiedziany. Spółka zależna zainwestuje kolejne 753 mln NT $ w poprawę automatyzacji linii produkcyjnej. Oddział produkuje obecnie zintegrowane moduły dotykowe dla iPadów i MacBooków, podają źródła.

Oprócz iPhone’ów, GIS będzie produkować zintegrowane moduły dotykowe do 12,9-calowych paneli ofiPad Pro‌ z podświetleniem miniLED, które mają zostać wprowadzone na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku – podały źródła.”

iPad Pro 12,9 cala z ekranem mini-led ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2021 roku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!