Z jaką pamięcią będzie oferowany iPhone 8?

Z jaką pamięcią będzie oferowany iPhone 8?

0

Co roku przy okazji premiery nowych modeli iPhone’a pojawia się stały dylemat nękający użytkowników, a dotyczący pamięci na dane. Apple lubi zmieniać konfigurację tej części specyfikacji technicznej usuwając lub dodając do oferty różne warianty pojemnościowe. W zeszłym roku firma całkowicie wycofała z urządzeń dyski z przestrzenią 16 GB zastępując je pamięcią 32 GB, która stanowiła minimum. Jednocześnie Apple całkowicie zrezygnowało z przestrzeni 64 GB.

W tym roku przy okazji premiery nowych urządzeń także zostaną wprowadzone pewne zmiany, choć dotyczyć mają one jedynie modelu flagowego, czyli iPhone’a 8. Jak donosi firma TrendForce Apple zaprezentuje trzy nowe odsłony smartfona. Dwa z nich, czyli iPhone 7s oraz 7s Plus oferowane mają być w niezmienionej konfiguracji jeśli chodzi o pamięć masową. Będą to zatem warianty 32, 128 oraz 256 GB.

Sytuacja nieco inaczej ma wyglądać w przypadku iPhone’a 8, który do portfolio trafi z dyskiem o pojemności zaczynającej się od 64 GB. Równolegle zostanie również wprowadzony model z pamięcią 256 GB na dane użytkownika.

Warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu do sieci trafiła informacja jakoby ceny iPhone’a 8 miały zaczynać się od kwot przekraczających 1000 USD. Tak wysoka stawka za sprzęt o najniższej konfiguracji ma być podyktowana wykorzystaniem innowacyjnych i drogich rozwiązań technologicznych.

Źródło: AppleInsider

 

Z jaką pamięcią będzie oferowany iPhone 8?

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *