Oświetlenie NATEC ALFAMA dla mobilnych fotografów, tiktokerów, youtuberów i innych twórców.

Oświetlenie NATEC ALFAMA dla mobilnych fotografów, tiktokerów, youtuberów i innych twórców.

Oświetlenie NATEC ALFAMA dla mobilnych fotografów, tiktokerów, youtuberów i innych twórców.

0

Natec to znany producent akcesoriów, którego produkty już gościliśmy na APPLEMOBILE. Tym jednak razem producent dostarczył nam kilka gadżetów ALFAMA, które są lampami do selfie, smartfonów, kamer i aparatów, dzięki którym można robić jeszcze lepsze materiały multimedialne.

ALFAMA Ring | Lampy dla smartfonów

ALFAMA Ring Light i RGB Ring Light, to lampy LED, które są dobrą podstawą do fotografowania niewielkich przedmiotów, a dzięki uchwytowi na smartfon, świetnie się sprawdzą podczas fotografowania selfie czy nagrywania wideo.

Ring Light oferuje światło białe generowane przez 120 diod LED o wysokiej jasności 900 lumenów z regulowaną temperaturą barwową od 3000 do 5500 Kelwinów, pozwalając uzyskać odpowiednie miękkie światło, dzięki któremu możemy fotografować i filmować uzyskując naturalne barwy.

Natomiast RGB Ring Light to w zasadzie to samo urządzenie, jednak wyposażone w aż 168 diod LED, które dodatkowo potrafią świecić na różne kolory, w tym generować różne efekty świetlne, pozwalające uzyskać ciekawe fotograficzne efekty.

Obie lampy w zestawie posiadają 19 centymetrowy statyw, mocowanie umożliwiające manewrowanie lampą, a także pilot zdalnego wywoływania migawki/zapisu wideo po bluetooth oraz uchwyt na smartfon.

Dodatkowo model RGB dysponuje pilotem zdalnego sterowania pozwalającym łatwo zmieniać kolory, efekty świetlne, regulować intensywność świecenia czy wyłączanie lampy.

 

Każdy z ringów posiada również wbudowany pilot na przewodzie zasilania, który zakończony został wtykiem USB typu A. Lampy zasilimy z dowolnego portu USB.

ALFAMA LED Color | Lampa do doświetlania

Niewielka kieszonkowa lampa do doświetlania fotografowanych obiektów. Pozwala uzyskać ciekawe efekty dzięki kierunkowemu doświetlaniu niewielkich przedmiotów, które fotografujemy.

Urządzenie zamknięte jest w niewielkiej plastikowej obudowie.

Posiada wbudowany akumulator, którym zasilamy lampę do momentu jej wyładowania. Gdy bateria się rozładuje, wystarczy naładować akumulator przy pomocy dowolnej ładowarki z wtykiem microUSB.

Lampa posiada dotykowy włącznik oraz dotykowy suwak do regulacji natężenia światła.

Wystarczy przytrzymać palec na sensorycznym przycisku, aby uruchomić lampę, a następnie przesuwać po suwaku, aby regulować intensywność świecenia diod.

 

Dodatkowo w zestawie znajdziemy cztery kolorowe wsuwki, dzięki którym zmienimy barwę generowanego światła.

Pozwalają uzyskać kolorowe światło pozwalające uzyskać ciekawe świetlne aranżacje.

Można je wykorzystać do dodania kolorytu naszym zdjęciom.

Jeżeli poszukujesz lampy doświetlającej do swoich zdjęć produktowych, Natec ALFAMA LED Color, na pewno Ci się przyda.

 

ALFAMA LED LIGHT | Lampa z uchwytem do aparatu i statywu

Jeżeli nagrywasz wideo za pomocą aparatu, powinieneś zainteresować się lampą Natec ALFAMA LED LIGHT.

Jest to lampa, z której można korzystać niezależnie, bez aparatu, ponieważ ma własne zasilanie przy użyciu wymiennych paluszków 2x AA.

Lampę można nakręcić na gwint na przykład na statywie lub zamocować na uchwycie aparatu.

Potencjometr pozwala regulować natężenie świecenia diod LED.

Lampy Natec ALFAMA wypożyczył dystrybutor, IMPAKT S.A 

Oświetlenie NATEC ALFAMA dla mobilnych fotografów, tiktokerów, youtuberów i innych twórców.

5/5 - (1 vote)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *