Home Newsy Ostateczny wygląd iPhone’a 8
Ostateczny wygląd iPhone’a 8
0

Ostateczny wygląd iPhone’a 8

0

Mimo licznych plotek skupiających się w treści na prawdopodobnym wyglądzie iPhone’a 8 wiele sceptycznie nastawionych osób wyczekuje z niecierpliwością wrześniowej konferencji, a tym samym faktycznego designu flagowca od Apple. Trzeba bowiem pamiętać, że konstrukcja jubileuszowego smartfona może nieco odbiegać od tego z czym mamy do czynienia za sprawą rzekomych przecieków.

Firma Nodus jednak zajmująca się produkcją akcesoriów do jabłkowych smartfonów podzieliła się w sieci renderami iPhone’a 8 opisując je jako ostateczny i autentyczny wygląd nadchodzącego urządzenia.

Grafiki powstały na potrzeby promowania etui dla iPhone’a 8, którego produkcja właśnie ruszyła. Samo urządzenie posiada cechy konstrukcyjne znane już internautom z treści doniesień publikowanych od miesięcy w sieci. Mamy zatem do czynienia z ekranem pozbawionym ramek, podwójną kamerą iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie oraz wycięciem w górnej części wyświetlacza skrywającym przednią kamerę, głośnik oraz czujniki. To ostatnie nie rzuca się aż tak bardzo w oczy dzięki interfejsowi systemu iOS.

Warto również zwrócić uwagę na nieco większy niż dotychczas przycisk usypiania urządzenia. Już jakiś czas temu pojawiły się głosy, że jego gabaryty mogą być podyktowane umieszczeniem czytnika linii papilarnych w tym miejscu. Takim rozwiązaniem swego czasu charakteryzowały się smartfony od Sony.

Źródło: Onetech

 

Ostateczny wygląd iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)