Ośmiocalowe iPady testowane przez Apple?
0

Ośmiocalowe iPady testowane przez Apple?

0

iPadPomimo, że Steve Jobs był cały czas przeciwko wprowadzaniu do oferty swojej firmy tabletów o mniejszych przekątnych, to jesteśmy prawie pewni, że Apple pracuje obecnie nad takowymi urządzeniami. W Wall Street Journal możemy przeczytać, że gigant z Cupertino miał w ostatnim czasie zaprezentować kilka projektów obrazujących pomniejszone o kilka cali tablety.

Z najcieplejszym przyjęciem jak na razie, miał spotkać się model z ośmiocalowym wyświetlaczem ? zanim jednak zaczniecie się zbyt mocno ekscytować tym faktem, musicie wiedzieć, że jest to dopiero wczesny prototyp i nie jest powiedziane, że kiedykolwiek trafi on do masowej produkcji. Osobiście mogę się założyć, że jeżeli Apple posiada projekt modelu ośmiocalowego to na pewno testuje także urządzenia mniejsze, pięcio- lub siedmiocalowe. Jeżeli wierzyć informacją z Wall Street Journal, to mierzący osiem cali wyświetlacz powinien obsługiwać taką samą rozdzielczość jak iPad 2, czyli 1024×768 pikseli.

Według spekulacji, pomniejszona wersja tabletu od Apple może być odpowiedzią na zyskujące sobie coraz większą popularność tablety siedmiocalowe, między innymi dostępnego po atrakcyjnych cenach Amazon Kindle Fire. Czy ktoś z was byłby zainteresowany kupnem trochę mniejszego, na przykład ośmiocalowego iPada? 🙂

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *