Home Newsy Nowy 13 calowy MacBook w drugiej połowie tego roku
Nowy 13 calowy MacBook w drugiej połowie tego roku
0

Nowy 13 calowy MacBook w drugiej połowie tego roku

0

Nie tak dawno w sieci pojawiły się donosy, że w tym roku Apple nie zamierza wprowadzać znaczących zmian w linii komputerów MacBook Pro. Prawdopodobnie maszyny te zyskają wyłącznie nowe podzespoły. Padło jednak zdanie, z którego wnioskować można było, iż do oferty giganta z Cupertino zawita nieco odmieniony MacBook z ekranem o przekątnej 12 cali. Najnowszy raport serwisu DigiTimes rzuca światło na nieco inny scenariusz jaki może ziścić się za kilka miesięcy.

Serwis powołując się na informacje pochodzące z firmy General Interface Solution produkującej moduły LCM dla jabłkowych komputerów jest zdania, iż w połowie tego roku Apple wprowadzi do sprzedaży całkiem nowy model komputera MacBook z ekranem o rozmiarze 13 cali.

Niestety serwis nie podaje więcej szczegółów na temat tego urządzenia. Mówi się, iż ma ono zastąpić w ofercie MacBooka Air, a jego cena będzie kształtować się na poziomie 999 dolarów.

Wiele wskazuje na to, iż pozostałe modele laptopów z Cupertino nie doczekają się zmian wizualnych. Zostaną jedynie odświeżone o nowe, mocniejsze podzespoły takie jak procesor, czy karta graficzna.

Źródło: DigiTimes

Nowy 13 calowy MacBook w drugiej połowie tego roku

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *