Home Newsy Kolejne informacje na temat głośnika HomePod
Kolejne informacje na temat głośnika HomePod
0

Kolejne informacje na temat głośnika HomePod

0

Inteligentny głośnik od Apple już niedługo powinien pojawić się w sprzedaży na pierwszych rynkach zbytu. Choć wciąż nie ma oficjalnej informacji ze strony producenta, to scenariusz taki wróżyć może obecność urządzenia na stronie komisji FCC. Została mu bowiem przyznana specjalna koncesja dopuszczająca go do sprzedaży. Coraz więcej informacji na temat tego produktu zdradza również kod testowych wersji systemu iOS 11.2.5.

To właśnie zapiski w tym ostatnim zdradziły, iż głośnik HomePod będzie umożliwiał obsługę kilku kont użytkownika, co oznacza, że urządzeniem będą mogły sterować różne osoby. Wczoraj pojawił się także donos, iż Apple umożliwi wyłączenie aktywacji Siri z użyciem komendy „Hey Siri”, która domyślnie będzie włączona.

Głośnik testowany jest już przez pracowników Apple w tym przez jeden z oddziałow firmy we Francji. To właśnie tam serwis iGen.fr natrafił na kolejne informacje związane z jabłkowym głośnikiem. Na swoich łamach opublikował on zrzuty ekranu przedstawiające ustawienia głośnika HomePod. Widać na nich, iż rzeczywiście będzie możliwa obsługa kilku kont użytkownika, choć tylko główne konto będzie miało dostęp do wszyskich opcji urządzenia. Głośnik będzie mógł także integrować się z różnymi scenami HomeKit.

Warto jednak przypomnieć, iż w pierwszej fazie sprzedaży głośnik trafi tylko na kilka rynków. Według wstępnych zapowiedzi Apple mają to być USA, Wielka Brytania oraz Australia. Można spodziewać się również problemów z dostępnością tego urządzenia.

Źródło: iGen.fr

 

Kolejne informacje na temat głośnika HomePod

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *