Nowe urządzenie od Apple już w czerwcu

Nowe urządzenie od Apple już w czerwcu

0

Wiele wskazuje na to, że podczas konferencji WWC w czerwcu tego roku Apple zaprezentuje nie tylko świeże odsłony swojego oprogramowania dedykowane jabłkowym urządzeniom ale i całkiem nowy sprzęt. Ma nim być inteligentny asystent domowy.

Produkt będzie czymś na wzór Amazon Echo, choć ma być to sprzęt klasy Premium znacznie droższy od tworów konkurencji. Jak donosi Ming Chi Kuo tajemniczy gadżet pojawi się na najbliższej konferencji, a na półki sklepowe trafi w drugiej połowie tego roku. Będzie pracować pod kontrolą uproszczonej wersji systemu iOS i łączyć się z iPhone’m, iPadem, czy MacBook-iem za pośrednictwem AirPlay.

Urządzenie ma być wyposażone w subwoofer i siedem głośników wysokotonowych oferując dźwięk wysokiej jakości. Dostanie też pełne wsparcie dla asystenta głosowego Siri oraz technologii znanej z głośników Beats. Z wyglądu ma przypominać bryłę Maca Pro. Boczna cześć urządzenia pokryta zostanie siatką maskującą głośniki, zaś w górnej części znajdą się przyciski sterujące. Produkcją gadżetu zajmie się ta sama firma, która dostarcza na rynek słuchawki AirPods.

Źródło: MacRumors

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *