Etui do iPhone’a 8

Etui do iPhone’a 8

0

Niemal co roku przed premierą nowego modelu iPhone’a dochodzi do podobnej sytuacji, w której pojawiają się dedykowane mu akcesoria. Najczęściej są to pokrowce i etui. Ich konstrukcja z wszelkiej maści wycięciami oraz rozmiar gadżetu mogą zdradzać po części wygląd samego urządzenia.

W przeszłości publikacje zawierające zdjęcia tego typu akcesoriów często okazywały się trafne. Podobnie może okazać się i tym razem. Użytkownik skrywający się pod pseudonimem KK Sneak Leaks udostępnił w serwisie Twitter fotografię ukazującą pierwszy case dedykowany nadchodzącemu modelowi iPhone’a.

Wycięcia na takie elementy jak przyciski, czy aparat zdradzają kilka szczegółów odnośnie konstrukcji samego urządzenia. Może zatem potwierdzić się treść licznych plotek, w których mowa jest o zastosowaniu podwójnej kamery, w której obiektywy umieszczone są wertykalnie. Etui nie posiada wycięcia na czytnik linii papilarnych, który według niektórych doniesień miałby zostać ulokowany w tylnej części obudowy iPhone’a, tuż pod logo Apple. Jego brak może zatem sugerować integrację Touch ID z wyświetlaczem urządzenia.

Warto zauważyć, że zaprezentowany case posiada nieco dłuższe wycięcie na przycisk wyciszenia/usypiania smartfona. Trudno też określić na podstawie zdjęcia jego rozmiar. Zdaje się jednak, iż iPhone’owi 8 bliżej będzie gabarytowo do modelu z ekranem 4,7 cala.

O tym ile prawdy jest w powyższych słowach dowiemy się zapewne dopiero na prezentacji urządzenia jesienią tego roku.

Źródło: KK Sneak Leaks

 

Etui do iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *