Home Newsy Nowe telefony od Apple z kartą eSIM
Nowe telefony od Apple z kartą eSIM
0

Nowe telefony od Apple z kartą eSIM

0

Nie ma tygodnia aby w sieci nie pojawiały się kolejne spekulacje dotyczące nadchodzących modeli iPhone’a. Dzięki nieoficjalnym informacjom wiadomo na temat tych urządzeń już całkiem sporo, choć oczywiście nie wszystko. Ostatecznie bowiem całej prawdy dowiemy się podczas oficjalnej prezentacji smartfonów we wrześniu.

Tymczasem nowych plotek dostarczają nam azjatyckie media, które rozpowszechniają informację jakoby nadchodzące odsłony jabłkowej słuchawki z wyjątkiem następcy iPhone’a X miały zostać wyposażone w technologię eSIM. Nie jest to nowe rozwiązanie, bowiem od 2014 roku korzysta z niego już iPad, a ostatnio Apple zaimplementowało je w zegarek Apple Watch Series 3.

Wbudowana karta SIM nie wyeliminuje jednak tradycyjnego slotu na kartę. Apple nie zamierza z niego rezygnować dając użytkownikowi swobodę w wyborze metody łączenia się z siecią komórkową.

Warto przypomnieć, że już jakiś czas temu w internecie pojawiły się donosy jakoby Apple miało w tym roku wyposażyć swoje smartfony w technologię dual SIM. Najnowszy raport to potwierdza jednak prostuje, iż te urządzenia będą przeznaczone wyłącznie na rynek azjatycki, gdzie nie jest wspierana technologia eSIM. W pozostałych rejonach świata dostępne będą iPhone 9 oraz X Plus wyposażone w technologię eSIM umożliwiając proste przełączanie się pomiędzy sieciami komórkowymi.

Źródło: Twitter

 

Nowe telefony od Apple z kartą eSIM

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *