Nowe plotki na temat prawdopodobnej ceny iPhone’a 8

Nowe plotki na temat prawdopodobnej ceny iPhone’a 8

0

Szacunki dotyczące ceny jaką Apple zażyczy sobie za flagowy model swojego smartfona z tego roku nie są optymistyczne. Wielu analityków uważa, że iPhone 8 kosztować będzie nawet ponad 1000 dolarów, a więc jeśli to prawda to będzie on najdroższym smartfonem w historii producenta z Kalifornii.

Informację potwierdziło już wiele innych, nieoficjalnych doniesień i chyba wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do prawdopodobnego scenariusza jaki wejdzie w życie jesienią tego roku. Najnowsze raporty jednak są nieco bardziej optymistyczne.

Jak twierdzi analityk Steven Milunovich z firmy UBS flagowy model iPhone’a w najtańszej konfiguracji, czyli z najmniej pojemnym dyskiem na dane użytkownika ma kosztować w granicach 850-900 dolarów amerykańskich. Ponad 1000 dolarów przyjdzie zapłacić konsumentowi za model o najbogatszej konfiguracji.

Autor raportu odnosi się w nim również do cen tańszych modeli jakie pojawią się w towarzystwie iPhone’a 8. Jego zdaniem w tym roku następcy iPhone’a 7 oraz 7 Plus mogą być wycenieni nawet o 100 dolarów niżej niż smartfony z zeszłego roku. Oznaczałoby to, iż najtańsza wersja iPhone’a 7s kosztowałaby około 550 dolarów.

Źródło: AppleInsider

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *