Nowe iPhone’y także bez gniazda audio

Nowe iPhone’y także bez gniazda audio

0

We wrześniu tego roku ujrzymy trzy nowe modele iPhone’a, z których dwa stanowić będą kontynuację odsłon poprzedników. Trzeci wariant będzie posiadał całkiem nowe podejście do tematu konstrukcji i już teraz mówi się, że będzie to urządzenie upamiętniające jubileusz 10 lat istnienia jabłkowego smartfona na rynku jaki przypada w tym roku.

Zdaniem analityków z firmy Barclays kalifornijska firma w nadchodzących modelach nie powróci do gniazda audio. Jego eliminacja została zapoczątkowana w zeszłym roku przez iPhone’a 7 oraz 7 Plus i trend ten ma być kontynuowany. W zestawie każdego z trzech modeli smartfona znajdzie się jednak znana już wszystkim przejściówka umożliwiająca podłączenie słuchawek ze złączem mini jack 3,5 mm.

Sytuacja ta może się zmienić nie wcześniej jak w 2018 roku, co może oznaczać, że do łask powróci klasyczne gniazdo audio lub Apple zaoferuje w zestawie słuchawki bezprzewodowe. Firma Lenovo w tym roku wraca do starego rozwiązania w modelu Moto Z2. Najnowszy model w odróżnieniu od poprzednika zostanie wyposażony w klasyczne gniazdo.

Źródło: MacRumors

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *