Home Newsy Nowe iPhone’y już na przełomie maja i czerwca?
Nowe iPhone’y już na przełomie maja i czerwca?
0

Nowe iPhone’y już na przełomie maja i czerwca?

0

Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że już za pare tygodni możemy być świadkami debiutu nowych modeli jabłkowego smartfona. Serwis Consomac bowiem doszukał się w dokumentacji Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej zapisów wskazujących na taki właśnie scenariusz.

W dokumentach bowiem znajdują się oznaczenia iPhone’a dotąd nie występujące w przeszłości. Każdemu z urządzeń dodano opis, iż współpracuje ono z systemem iOS 11. Naliczono 11 różnych, świeżych odsłon jabłkowej słuchawki, co należy rozumieć, iż za częścią symboli stoją także różne wersje pamięciowe tego samego modelu.

Warto tutaj zaznaczyć, że w poprzednich latach również pojawiały się wzmianki o nowych urządzeniach od Apple w dokumentacji EEC, po czym fizycznie debiutowały one w portfolio giganta z Cupertino. Nie trzeba daleko szukać. Wystarczy cofnąć się do lutego tego roku kiedy to pojawiły się zapisy skojarzone z nowym modelem iPada. Kilka tygodni później w ofercie Apple zadebiutował iPad z ekranem o przekątnej 9,7 cala oraz wsparciem dla rysika Apple Pencil.

Czego zatem można się spodziewać?

Na następcę iPhone’a X oraz jego większego brata trzeba będzie z pewnością poczekać dłużej, do września. Tymczasem istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że przed wakacjami Apple zaprezentuje następcę modelu SE lub wariant tego urządzenia odświeżony o nowe komponenty.

Źródło: Consomac

 

Nowe iPhone’y już na przełomie maja i czerwca?

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *