Home Newsy Nadchodzi nowa usługa subskrypcyjna od Apple
Nadchodzi nowa usługa subskrypcyjna od Apple
0

Nadchodzi nowa usługa subskrypcyjna od Apple

0

Zdaniem Marka Gurmana z agencji informacyjnej Bloomberg Apple szykuje dla swoich użytkowników nową usługę opartą na modelu subskrypcyjnym. Nowy produkt ma być poniekąd owocem niedawnego przejęcia firmy Texture, która na rynku amerykańskim oferowała dostęp do cyfrowych magazynów w abonamencie.

Texture to serwis, który za abonament miesięczny wynoszący 9,99 dolarów amerykańskich dawał swoim użytkownikom dostęp do ponad 200 różnych popularnych magazynów w wersji cyfrowej. Firma ta na początku tego roku została przejęta przez giganta z Cupertino. Większa cześć załogi serwisu jednak została zatrudniona przy pracach w dziale odpowiedzialnym za rozwój aplikacji Apple News.

Zdaniem agencji Bloomberg już w przyszłym roku Apple miałoby wystartować z podobną usługą oferującą w subskrypcji miesięcznej nie tylko cyfrowe magazyny ale również newsy ze świata. Całość oferowana miałaby buc w ramach wspomnianej już aplikacji Apple News.

Póki co jednak nie jest znana choćby nawet przybliżona data startu usługi oraz czy będzie ona dostępna również na rynku polskim.

Źródło: Bloomberg

 

Nadchodzi nowa usługa subskrypcyjna od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *