Home Newsy Nowe flagowce będą posiadały 4 GB pamięci RAM
Nowe flagowce będą posiadały 4 GB pamięci RAM
0

Nowe flagowce będą posiadały 4 GB pamięci RAM

0

Przy okazji ostatniego raportu opublikowanego przez Ming Chi Kuo dotyczącego budżetowej wersji iPhone’a z tego roku i ekranem o przekątnej 6,1 cala pojawiły się też informacje związane z nadchodzącymi flagowcami. W tym roku bowiem Apple umieści w ofercie trzy warianty jabłkowej słuchawki, w tym dwa z wyświetlaczami OLED o przekątnych 5,8 oraz 6,5 cala.

W najnowszym raporcie analityka wystosowanym do inwestorów można przeczytać o prawdopodobnej specyfikacji technicznej tych urządzeń. Każdy z flagowców w odróżnieniu od iPhone’a X otrzyma 4 GB pamięci RAM. Obecny topowy model jak wiadomo może poszczycić się 3 GB pamięci RAM. Pozostałe elementy konstrukcji urządzeń pozostaną bez zmian. Mowa głównie o zewnętrznych aspektach budowy takich jak podwójna kamera umieszczona wertykalnie, która także będzie obecna w następcy iPhone’a X i modelu Plus z ekranem 6,5 cala.

Oba smartfony zostaną również wyposażone w technologię 3D Touch, stalową ramkę obudowy, dwukomorową baterię w kształcie litery L oraz co oczywiste wyświetlacze OLED. Jak można się domyślić nie zbraknie również wsparcia dla technologii rozpoznawania twarzy użytkownika Face ID, a co za tym idzie specyficznego wcięcia w górnej części ekranu.

Źródło: 9To5Mac

 

Nowe flagowce będą posiadały 4 GB pamięci RAM

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *