Home Newsy Niemiecki sąd odrzuca drugi pozew patentowy Samsunga przeciwko Apple
Niemiecki sąd odrzuca drugi pozew patentowy Samsunga przeciwko Apple
0

Niemiecki sąd odrzuca drugi pozew patentowy Samsunga przeciwko Apple

0

Apple vs SamsungDzisiejszego ranka, Sąd Okręgowy w Manheim oddalił drugi z pięciu pozwów patentowych odnośnie standardów 3G/UMTS, który wytoczony został przez Samsunga przeciwko Apple. Sędzia Andreas Voss wydał orzeczenie, które całkowicie odrzuciło roszczenia azjatyckiego przedsiębiorstwa.

Osoby, który uczestniczyły w dzisiejszej rozprawie wyjaśniają, że wyniki mogą być oparte na ważności szczegółowych informacji dotyczących sprawy i zauważają, że obecne przegrane Samsunga nie muszą oznaczać, że w kolejnych trzech sprawach, wnioski także zostaną odrzucone. Z drugiej strony, jeśli jednak podstawa samych wniosków jest odrzucana przez sądy, to może się okazać, że w pozostałych sprawach wyrok będzie dokładnie taki sam.

Południowokoreański producent elektroniki, wytoczył firmie Apple pięć pozwów twierdząc, że gigant z Cupertino naruszył niektóre patenty związane ze standardami łączności 3G/UMTS. Do tej pory, Samsung odnosił w sądzie w Manheim same porażki, cały czas istnieje jednak szansa składania odwołania do sądu wyższej instancji w Karlsruhe.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *