Naprawa zbitej szybki wyświetlacza w iPhone 15 Pro
Naprawa zbitej szybki wyświetlacza w iPhone 15 Pro

Naprawa zbitej szybki wyświetlacza w iPhone 15 Pro

0

Naprawa iPhone 15 Pro ze zbitą szybką wyświetlacza w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie jest realizowana zgodnie z procedurą producenta. Ty wybierasz czy chcesz nowy oryginalny wyświetlacz od Apple czy też nieco tańszy ekran refabrykowany lub zamiennik. Zrealizujemy dla Ciebie usługę szytą na miarę, którą dopasujesz do swoich oczekiwań i przeznaczonego budżetu. Całość zrealizujesz ekspresowo już w nawet 60 minut i bez utraty danych z pamięci. Naprawę iPhone 15 Pro Max wykonasz stacjonarnie oraz wysyłkowo za pomocą kuriera.

Napraw uszkodzoną szybkę i wyświetlacz w iPhone 15 Pro w Szczecinie

W naszym serwisie znajdziesz najbardziej zaawansowane usługi naprawy mobilnych produktów marki Apple, w tym także naprawisz wszystkie modele iPhone serii 15 z 2023 roku. Napraw uszkodzoną szybkę i wyświetlacz w iPhone na ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie.  Jeżeli w Twoim najnowszym iPhonie 15 Pro / iPhonie 15 Pro Max / iPhonie 15 Plus / iPhonie 15 doszło do zbicia szybki lub uszkodzenia wyświetlacza, zrealizujemy dla Ciebie naprawę telefonu zgodnie z procedurami producenta, także z gwarancją Apple.

potrzebujesz naprawić wyświetlacz w iphone? Skorzystaj z serwisu na ulicy wojska polskiego 50 w szczecinie
Uszkodzony ekran w iPhonie 15 Pro Max możesz naprawić w naszym serwisie ekspresowo i według procedury Apple.

Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro Max w Szczecinie w 60 minut

Szczecin to miasto, w którym znajdziesz serwis APPLEMOBILE.PL zajmujący się naprawą iPhone od 2007 roku. Ogromne doświadczenie, autoryzacja MyApple i wykwalifikowani technicy, to wszystko sprawia, że w serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie zamontujesz nowy, w pełni sprawny wyświetlacza dla iPhone 15 Pro Max w nie więcej niż 60 minut.

serwis apple szczecin

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
 500 132 200
☎️ 889 277 288

 

 

W naszym serwisie w ramach procedury Apple naprawiamy następujące modele iPhone serii 15:

  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max

W ramach naszych usług oferujemy Ci:

Oryginalny wyświetlacz z gwarancją Apple z wpisem do GSX2

Wymianę wyświetlacza na nowy, oryginalny Apple, dostarczony do nas bezpośrednio dla Twojego iPhone’a 15 Pro Max bezpośrednio od Apple. Ta ekskluzywna oferta pozwala Ci skorzystać z usługi wykonywanej zgodnie z procedurami firmy Apple, na częściach pozyskanych w ramach oficjalnej współpracy z Apple Inc.

oryginalny wyświetlacza z dystrybucji Apple Inc.
W naszym serwisie jednym z wariantów naprawy iPhone 15 Pro jest naprawa zgodnie z procedurą Apple na częściach przygotowanych indywidualnie pod numer seryjny twojego telefonu.

Każda część jest indywidualnie zamawiana pod konkretne urządzenia i przypisana do jego numeru seryjnego. Dzięki temu właściciel uszkodzonego iPhone’a 15 Pro Max po naprawie zyskuje 60 dniową gwarancję Apple na zainstalowany komponent. Po wymianie elementu informacja o naprawie będzie odnotowana w systemie Apple, a ty będziesz mógł zweryfikować oryginalność i czas naprawy w Apple.

oryginalny wyświetlacz apple iphone 15 pro max podczas konfiguracji w systemie apple gsx2
Tylko w naszym serwisie pogwarancyjnym MyApple masz możliwość skorzystania z oryginalnych części zamiennych z gwarancją Apple.

Oryginalny wyświetlacz Apple bez wpisu do GSX2 

Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej naprawie bez czekania na zamówienie z Apple, a także w cenie niższej niż z oficjalnego kanału dystrybucji, możemy zaoferować dla Ciebie oryginalny moduł ekranu Apple Super Retina XDR z montażem od ręki.

oryginalne części zamienne Apple
Możesz zaoszczędzić, ale wciąż cieszyć się komponentami najwyższej jakości w swoim iPhonie 15 Pro.

To jest dokładnie ten sam ekran, który pozyskujemy od Apple, jednak bez wprowadzenia go do systemu GSX2. Na naprawę otrzymujesz 6 miesięcy gwarancji, to 3 krotnie dłużej niż oferuje producent, jednak informacja o montażu ekranu nie będzie wprowadzona do systemu Apple.

chip autentyfikacyjny w wyświetlaczu apple
Instalowane przez nas części posiadają chip autentyfikacyjny potwierdzający oryginalność części zamiennych.

W związku z tym, że takiego ekranu nie musimy zamawiać specjalnie dla Twojego urządzenia, naprawę możemy wykonać już dziś, teraz. Tak szybko, jak tylko będziesz tego potrzebował. Każdy ekran programujemy i kalibrujemy dla zachowania pełnej funkcjonalności telefonu iPhone 15 Pro Max.

nowa uszczelka podczas montażu wyświetlacza w iPhone 15 Pro Max
Nowa uszczelka podczas montażu wyświetlacza w iPhone 15 Pro Max to u nas standard.

Zamiennik wyświetlacza dla iPhone 15  

Już wkrótce będziemy oferować przystępną cenowo usługę wymiany modułu ekranu w iPhone 15 Pro Max na ekran zamienny. Jeżeli jesteś zainteresowany budżetowym rozwiązaniem problemu zbitej szybki w iPhonie 15 Pro, skontaktuj się z nami i dowiedz wszystkiego na temat wszystkich dostępnych rozwiązań naprawy uszkodzonego ekranu w tym modelu telefonu.

zamiennik wyświetlacza dla iphone 15
Zamiennik wyświetlacza stosowany w naszym serwisie to produkt najwyższej jakości, niewiele ustępujący oryginałowi, ale pozwalajacy sporo zaoszczędzić.

Naprawa iPhone 15 Pro w mniej niż 60 minut

Jak najsprawniej skorzystać z usługi wymiany zbitej szybki wyświetlacza na nowy oryginalny wyświetlacz Apple z oficjalnej dystrybucji Apple z wpisem do GSX2 w iPhone 15 Pro Max, aby całość udało się załatwić w mniej niż 60 minut? Poniżej znajdziesz trzy drogi zamówienia komponentu do przeprowadzenia naprawy zgodnie z procedurą Apple.

Stacjonarnie w salonie na Wojska Polskiego 50

Zamów przez telefon pod numerem 500 132 200

Naprawa wysyłkowa
Przyjdź na Wojska Polskiego 50 w SzczecinieZadzwoń pod numer 500 132 200 i złóż zlecenie wymiany modułu ekranu.Złóż zlecenie naprawy wysyłkowej na naszej stronie. W opisie napisz, że interesuje Cię naprawa na oryginalnej części z dystrybucji Apple.
Złóż zlecenie naprawy, możesz ale nie musisz zostawiać swojego telefonu już dziś.Wyślij nam numer SN lub IMEI swojego urządzenia. Pamiętaj, aby się nie pomylić! Może być zdjęcie z ustawień telefonu.Dostarcz nam telefon. Możesz skorzystać z naszego kuriera lub własnego.
Zapłać za usługę z góry zgodnie z aktualnym cennikiem naprawy.W odpowiedzi otrzymasz numer konta do przelewu. Możesz także zrobić przelew BLIK na telefon na podany przez obsługę numer BLIK.Zamówimy ekran dla Twojego urządzenia i zainstalujemy go.
Oczekuj na informację o dostarczonym do nas zamówieniu częściZlecenie zostanie założone, część zamówiona. Gdy dotrze, skontaktujemy się z Toba.Urządzenie zostanie odesłane ubezpieczoną, bezpieczną wysyłką DHL.
Umów się na wybraną godzinę jeżeli nie zostawiłeś telefonu podczas składania zlecenia lub odbierze gotowy telefonu jeżeli jednak zostawiałeś.Przyjedź z telefonem w dogodnym terminie i zamontuj ekran już w 60 minut.Za naprawę zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki.
Jeżeli nie zostawiałeś, dostarcz telefon i odbierze sprawny po około 60 minutach

Gdzie naprawić iPhone 15 Pro w Szczecinie?

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 15 Pro i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iPhone APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone 15 Pro Max wykonywana jest od ręki w 60 minut!

Wysyłkowa naprawa iPhone 15 Pro Max ze zbitą szybką wyświetlacza

Od początku naszej działalności oferujemy usługę wysyłkowej naprawy produktów Apple door-to-door. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej na naszej stronie, wypełnić wszystkie pola zgodnie z prawdą, zapisać, a na ekranie pojawi się możliwość zamówienia kuriera, który przyjedzie i zabierze uszkodzony telefon, a następnie zwróci go pod wskazany adres. Płatność odbywa się za pobraniem u kuriera.

 

Zgłoś naprawę wysyłkową iPhone 15 Pro Max

 

po naprawi zbitej szybki w iphone każde urządzenie jest sprawdzane, testowane, a następnie weryfikowane przez naszą kontrolę jakości.
Po naprawi zbitej szybki w iphone każde urządzenie jest sprawdzane, testowane, a następnie weryfikowane przez naszą kontrolę jakości.

Ile kosztuje naprawa zbitej szybki w iPhone 15 Pro w Szczecinie?

Jako niezależny serwis produktów mobilnych Apple, nasze ceny nie są nam narzucane przez żadnego z dostawców czy producenta. Dzięki temu, że możemy samodzielnie kształtować politykę cenową naszych usług, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenowo usługę , która jakością nie tylko nie odbiega od tej, oferowanej przez serwis producenta, ale w rzeczywistości oferujemy znacznie więcej wartości dodanej. Pozyskując komponenty wyświetlaczy z oficjalnej dystrybucji Apple, otrzymujesz od nas dokładnie ten sam ekran, który otrzymasz w serwisie producenta, co więcej, będzie on zainstalowany zgodnie ze wszystkimi procedurami, a więc z nowym uszczelnieniem, nowymi sensorami, a często także elementami dodatkowymi (zależy od modelu).

skorzystaj z serwisu iphone 15 pro max w APPLEMOBILE.PL
skorzystaj z serwisu iphone 15 pro max w APPLEMOBILE.PL

Pamiętaj! Decydując się na wymianę uszkodzonego wyświetlacza w  iPhone 15 Pro Max, nie należy kierować się wyłącznie ceną. Niskie koszty często wiążą się z użyciem podróbek lub niskiej jakości komponentów, co może negatywnie wpłynąć na funkcjonalność telefonu i ostatecznie przynieść więcej szkód niż korzyści. Wybierając serwis, warto również zwrócić uwagę na opinie innych klientów oraz na to, czy dany serwis jest rekomendowany przez MyApple. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrany serwis jest godny zaufania i że naprawa zostanie wykonana z należytą starannością.

U nas doświadczyć usługi naprawy najwyższej jakości, bez kompromisów.
U nas doświadczyć usługi naprawy najwyższej jakości, bez kompromisów.

Aktualną cenę naprawy zbitej szybki wyświetlacza w iPhonie 15 Pro Max sprawdzisz w naszym oficjalnym cenniku. Zachęcamy także do zadania pytań naszej obsłudze pod numerem ☎️ 500 132 200

Masz zbity ekran w telefonie iPhone 15?
Masz zbity ekran w telefonie iPhone 15? Zależy Ci na zachowaniu pełnej funkcjonalności telefonu i oryginalnych częściach?

Ile trwa naprawa iPhone 15 Pro ze zbitą szybką?

Nasza kadrwa wykwalifikowanych techników wciąż podnosi swoje umiejętności i zdobywa szereg doświadczeń w naprawie elektroniki użytkowej, w tym oczywiście najnowszych produktów marki Apple. To przekłada się na możliwość zaoferowania najwyższej jakości usług z realizacją w ekspresowym terminie. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem w dzisiejszych czasach jest brak dostępu do własnego telefonu.

Już w 60 minut ekran twojego iPhone 15 Pro będzie naprawiony i gotowy do użycia.
Już w 60 minut ekran twojego iPhone 15 Pro będzie naprawiony i gotowy do użycia.

Dlatego robimy wszystko aby nasi Klienci mogli odzyskać w pełni sprawny telefon tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Sama instalacja nowego ekranu, jego programowanie, inicjalizacja i kontrola jakości zajmuje nie więcej niż 60 minut. Warto także dopasować opcję naprawy do osobistych potrzeb zgodnie z tym co opisaliśmy w tym akapicie.

Diagnoza iPhone 15 Pro w naszym serwisie jest bezpłatna.
Diagnoza iPhone 15 Pro w naszym serwisie jest bezpłatna.

Jak przebiega wymiana wyświetlacza w iPhone 15 Pro Max?

W pierwszej kolejności sprawdzamy ogólny stan urządzenia. Jeżeli uszkodzony jest tylko ekran, ale pozostałe funkcje iPhone’a działają bez zarzutu sprawa jest prosta. Schody zaczynają się, gdy inne elementy także mają usterki. Nasza obsługa zawsze sprawdza czy telefon nie jest wykrzywiony. Wykrzywiona obudowa utrudnia, a często uniemożliwia prawidłowe osadzenie nowego ekranu, co grozi jego uszkodzeniem. Sprawdzamy także sprawność biometrii Face ID, a także stan fizyczny baterii. Jeżeli w wyniku upadku uległa napuchnięciu, konieczna jest jej wymiana razem z ekranem. W innym wypadku ekran nie zmieści się w obudowie, gdyż będzie wypychany przez spuchniętą baterię.

Sprawdzamy sprawność pozostałych komponentów.
Sprawdzamy sprawność pozostałych komponentów.

W drugiej kolejności sprawdzam czy geometria aluminiowej, stalowej lub tytanowej obudowy została zachowana. Jeżeli obudowa ma wgniecenie, technik musi sprawdzić czy mimo jego powstania możliwe będzie zainstalowanie nowego wyświetlacza. Jeżeli wgniecenie jest mocne i uniemożliwia osadzenie modułu w obudowie, przedstawiane są możliwe scenariusze, jak prostowanie, wycinanie, piłowanie lub wymiana korpusu na nowy.

Dopracowujemy urządzenie na przyjęcie nowego komponentu.
Dopracowujemy urządzenie na przyjęcie nowego komponentu.

W trzeciej kolejności demontowany jest uszkodzony ekran. Czyszczona jest stara uszczelka oraz pozostałości szklanego pyłu. Powierzchnia jest odtłuszczana i przygotowywana do instalacji nowego uszczelnienia.

Oryginalny wyświetlacz Apple dla iPhone 15 Pro Max
Oryginalny wyświetlacz Apple dla iPhone 15 Pro Max

W czwartej kolejności ekran jest montowany i skręcany. W przypadku elementu z dystrybucji Apple, część jest inicjowana przez Apple w trybie diagnostycznym. Wpisywana jest w system jego instalacja i uruchamiana 60 dniowa gwarancja. Ekran jest kalibrowany i programowany.

Wpisanie do systemu GSX2
Wpisanie do systemu GSX2

W piątej kolejności kontrola jakości testuje nowy ekran i po przetestowaniu kontaktuje się z właścicielem informując o gotowości do wydania. Całość zajmuje nie więcej niż 60 minut.

Gwarancja na wykonaną naprawę.
Gwarancja na wykonaną naprawę.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat wymiany zbitej szybki w iPhone 15 Pro Max

Czy mogę u Was zainstalować oryginalny wyświetlacz Apple zgodnie z procedurą Apple i wpisem do systemu GSX2?

Tak. Jednym z wariantów metody naprawy iPhone 15 Pro Max jest realizacja zgodnie z procedurą producenta. W jej ramach nowy ekran jest zamawiany indywidualnie dla Twojego urządzenia, a fakt instalacji jest odnotowywany w systemie Apple.

Czy wymiana zbitej szybki w iPhone 15 Pro Max w Waszym serwisie w Szczecinie daje mi gwarancję Apple?

Tak. Realizując naprawę zgodnie z procedurą Apple w naszym serwisie, otrzymasz 60 dni gwarancji na zainstalowany wyświetlacz w Apple, jak również 6 miesięcy gwarancji na montaż naszego serwisu.

Czy muszę się umawiać na wymianę wyświetlacza w iPhonie 15 Pro Max jeżeli chce go zainstalować zgodnie z procedurą Apple?

Tak. Procedura Apple wymaga zamówienia komponentów konkretnie pod numeru seryjny urządzenia, w których ma być zainstalowany. Sprawdź nasz artykuł na temat wariantów naprawy i metod umawiania wizyty montażowej. Nie musisz stawiać się osobiście by zamówić ekran, możesz telefonicznie lub przez naszą stronę www. Sam montaż ekranu zajmuje mniej niż godzinę.

Czy w ustawieniach telefonu będzie informacja o tym, że dokonana została naprawa zgodnie z procedurą Apple?

Tak.

5/5 - (1)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *