Naprawa Face ID w iPhone 13 Pro. Czy można naprawić uszkodzone Face ID w iPhonie?
Naprawa Face ID w iPhone 13 Pro. Czy można naprawić uszkodzone Face ID w iPhonie?

Naprawa Face ID w iPhone 13 Pro. Czy można naprawić uszkodzone Face ID w iPhonie?

0

Jeżeli posiadasz iPhone’a 13 (lub jego wersje Pro/Pro Max), w którym nagle przestała działać funkcja rozpoznawania twarzy Face ID, najprawdopodobniej będziesz potrzebował pomocy naszego serwisu apple w szczecinie. Naprawa Face ID w iPhone 13 Pro, a także 13, 13 Mini czy 13 Pro Max jest realizowana w naszym warsztacie skutecznie, a czas naprawy jest nie dłuższy niż jeden dzień roboczy.

Wraz z pojawieniem się iPhone’a 13 na rynku, Apple całkowicie przeprojektowało sensory Face ID dla tej serii swoich telefonów, łącząc kamerę podczerwieni rozpoznającą kształt naszej twarzy z projektorem kropek DOT PROJECTOR, który tworzy mapę kształtu naszej twarzy, rzucając na nią miliony punktów widocznych przez kamerę IR.

serwisuj swój iPhone w Szczecinie!
Naprawisz rozpoznawanie twarzy w telefonie iPhone 13 w APPLEMOBILE.PL ekspresowo i bez kasowania danych.

Nowa konstrukcja jest jeszcze szybsza i potrafi rozpoznawać twarz nie tylko w pionie jak dotychczas, ale także w poziomie. Znacznie sprawniejszy sensor, to zasługa bardziej skomplikowanej budowy Face ID w telefonach iPhone 13/13Pro/13 Pro Max.

serwis iphone 13 pro
Naprawa iPhone 13 Pro w Szczecinie – Wojska Polskiego 50

Czy Face ID w iPhonie 13 Pro może się zepsuć? 

Niestety, ale jak każda skomplikowana technologia, także funkcja Face ID w iPhonie 13 potrafi ulec awarii. Co najczęściej powoduje uszkodzenie Face ID w iPhonie 13 Pro Max? Najczęściej do uszkodzenia sensorów biometrycznych w iPhonie serii 13 dochodzi w wyniku uszkodzeń mechanicznych wywołanych uderzeniem, chociażby, gdy ten czasem nam upada.

rozbity ekran powowduje awarię Face ID
Niestety, ale korzystanie z iPhone ze zbitą szybką ekranu może wpływać na jego rozszczelnienie, a wtedy bardzo łatwo o uszkodzenie Face ID.

Często przy takich upadkach dochodzi do rozbicia ekranu, pod którym znajdują się sensory Face ID w tym dot projektor, kamera podczerwieni czy czujnik zbliżeniowy. Rozbicie ekranu może uszkodzić Face ID mechanicznie, ale również nie musi być bezpośrednim powodem awarii Face ID w iPhone 13 Pro. Do uszkodzenia kamery TrueDepth w iPhone 13 może dojść także później. W związku z tym, że wiele osób korzysta z iPhone’a mimo zbitej szybki w iPhone 13, telefon narażony jest na ingerencję cieczy, a nawet wilgoci. Jeżeli masz iPhone’a 13 ze zbita szybką i nie naprawisz jej w porę, Twoje Face ID prędzej czy później może się uszkodzić przez wilgoć lub zalanie.

Czy można naprawić Face ID w iPhonie?
Nie działa Face ID w iPhonie? Zdziwisz się, ale Face ID można naprawić i to ekspresowo!

Dodatkowo telefony iPhone 13 Pro Max mają pewną wadę, która przez wielu techników jest nazywana już nawet wada technologiczną tego modelu, w której to optyka projektora kropek staje się luźna wewnątrz obudowy, a przez to projektor DOT nie działa poprawnie, mimo iż sam DOT Projektor pozostaje sprawny.

@applemobile.plNapraw Face ID w iPhone 13 Pro Max w APPLEMOBILE.PL w Szczecinie na Wojska Polskiego 50♬ dźwięk oryginalny – APPLEMOBILE.PL

W takim wypadku konieczna jest wymiana całej optyki Face ID.

Kamera TrueDepth w iPhone 13 Pro, która została zepsuta
Realizowanie napraw Face ID w iPhonie 13 nie jest dla nas żadnym wyzwaniem. Mamy ogromne doświadczenie i zaawansowane narzedzia.

Czy można naprawić Face ID w iPhone 13 Pro? 

Uszkodzoną funkcję Face ID w iPhonie 13 Pro możesz naprawić bez większego problemu. Wystarczy, że skorzystasz z zaawansowanych usług naprawczych serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Serwis APPLEMOBILE.PL realizuje naprawy Face ID w telefonach iPhone oraz w tabletach iPad wszystkich generacji, w tym także naprawia TrueDepth odpowiedzialną za Face ID w modelu iPhone 13 Pro i pozostałych iPhone z serii 13.

Naprawa Face ID iPhone 13
Funkcje rozpoznawania twarzy realizowaną przez kamere TrueDepth niemal w każdym wypadku można przywrócić do działania. W serwisie APPLEMOBILE.PL zajmujemy się właśnie takimi usterkami.

Naprawy są realizowane lokalnie w Szczecinie, a także wysyłkowo na terenie całego kraju za pomocą naszego serwisu wysyłkowego. Wystarczy skorzystać z formularza naprawy wysyłkowej.

Zgłoś naprawę wysyłkową

Ile trwa naprawa Face ID w iPhonie 13? 

Mimo iż konstrukcja kamery TrueDepth w iPhonie serii 13 jest niezwykle skomplikowana i zaawansowana technicznie, nasz serwis ma bardzo duże doświadczenie w naprawie Face ID, a także może się pochwalić najbardziej zawansowanymi narzędziami do naprawy biometrii twarzy w telefonach Apple.

Naprawa Face ID w iPhone
Jedną z najczęściej uszkadzanych funkcji iPhone 13 po zalaniu jest Face ID. Zalane Face Id przestaje działać. W serwisie APPLEMOBILE.PL naprawisz uszkodzone Face ID w iPhone 13 w w wyniku zalania w atrakcyjnej cenie.

O ile w starszych modelach naprawa Face ID zajmuje nam nie więcej niż 1-2 godziny, o tyle w przypadku iPhone 13 Pro / 13 Pro Max / 13 Mini / 13 zajmuje już niestety 1-2 dni robocze i na taki czas każdy Klient decydujący się na naprawę Face ID w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50, musi się rozstać ze swoim telefonem.

Czym różni się Face ID w iPhone 13, a w czym w iPhone X?
Na górze znajdziesz zdjęcie pierwszej generacji Face ID stosowanej od iPhone X do iPhone 12 Pro Max. Na dole znajduje się konstrukcja stosowana w iPhone 13 / 14 i 15.

Gwarancja na naprawdę Face ID w iPhonie 

Realizując naprawę Face ID w serwisie APPLEMOBILE.PL nie musisz się obawiać, że wydasz pieniądze, a Twój telefon po czasie przestanie działać poprawnie i zostaniesz z niczym. Nasza firma zajmuje się serwisem produktów Apple od przeszło 20 lat. Ugruntowana pozycja na rynku lokalnym, ale także krajowym sprawia, że powierzasz swoje urządzenie w zaufane ręce firmy o dużym doświadczeniu, nie będącej anonimową i nieznaną firmą, która w każdej chwili może zniknąć.

Naprawiony iPhone 13 Pro Max w APPLEMOBILE.PL
Naprawiony iPhone 13 Pro Max w APPLEMOBILE.PL po usunięciu usterki Face ID.

Dlatego nasza gwarancja na naprawę Face ID w iPhonie to coś więcej niż obietnica bez pokrycia. To pisemne zobowiązanie gwarantujące sprawność urządzenia po wykonaniu naprawy, która chroni interes naszych Klientów przez długi okres na wypadek wszelkich wad ukrytych w zrealizowanej usłudze. Nie ryzykuj współpracy z niepewnym partnerem. Wybierasz solidność, bezpieczeństwo i zaufanie w APPLEMOBILE.PL

Twoja funkcja rozpoznawania twarzy w iPhonie
Twoja funkcja rozpoznawania twarzy w iPhonie nie musi zgłaszać awarii.

Ile kosztuje naprawa Face ID?

W przypadku zaawansowanych usług naprawy, jaką niewątpliwie jest naprawa biometrii w iPhonie, postęp z jakim mamy do czynienia sprawia, że koszty napraw TrueDepth zmieniają się i całe szczęście na korzyść Klientów.

Dot Projector Face ID iPhone 13 Pro Max
Tak wygląda Dot Projector Face ID iPhone 13 Pro Max pod mikroskopem.

Dlatego zachęcamy do monitorowania cen naprawy Face ID w iPhonie w naszym cenniku, a razie niejasności zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą obsługą.

Naprawa iPhone iPad Macbook Apple Watch

Serwis iPhone Szczecin - Zbita Szybka Szczecin - Naprawa iPhone Apple

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

 

 

Cennik usług naprawy urządzeń APPLE w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie

Gdzie naprawić Face ID w iPhonie?

Masz uszkodzoną kamerę TrueDepth w iPhone serii 13 i dlatego nie działa ci face ID? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie, aby szybko naprawić swój telefon! Zlokalizowani na Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe), jesteśmy gotowi przyjąć twoje urządzenie. Nasz serwis działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, zapewniając szybkie usługi serwisowe na miejscu między 9:00 a 17:30.

Dlaczego warto wybrać APPLEMOBILE.PL?

  • Wykwalifikowany zespół techników specjalizujących się w iPhone’ach, gwarantujący profesjonalne podejście do napraw.
  • Szybka i fachowa wymiana zbitych szybek, dzięki czemu Twój iPhone 13 Pro będzie wyglądał jak nowy.
  • Dostępność punktu przyjęć w soboty, w godzinach 9:00-14:00, aby dostosować się do twojego harmonogramu.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami pod numerem:

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

Odwiedź naszą stronę internetową https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/ lub napisz na adres @ serwis(małpa)applemobile.pl, aby umówić się na wizytę w serwisie APPLEMOBILE.PL. Zaufaj nam, a my zadziałamy, aby Twój telefon szybko i w najlepszym stanie wrócił do pełnej funkcjonalności!

5/5 - (1)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *