Home Newsy Subskrypcja „Apple One’ potwierdzona przed wrześniową konferencją!
Subskrypcja „Apple One’ potwierdzona przed wrześniową konferencją!
0

Subskrypcja „Apple One’ potwierdzona przed wrześniową konferencją!

0

W czerwcu portal 9to5Mac odkrył, że w wersji iOS 13.5 znajduje się wzmianka na temat faktu, że Apple planuje połączyć wszystkie swoje usługi w jedną subskrypcję. Najnowsza aktualizacja Apple Music na system Android potwierdza, że subskrypcja „Apple One” powinna być dostępna już wkrótce.

Bloomberk w zeszłym miesiącu informował o nowych planach Apple, aby połączyć swoje usługi w jeden abonament. Podobno może istnieć pakiet podstawowy zawierający tylko Apple TV + i Apple Music, a także więcej pakietów premium, które obejmują Apple Arcade, Apple News + i więcej pamięci masowej iCloud.

W najnowszej wersji Apple Music 3.4.0 beta na Androida znajduje się wzmianka o nazwie „Apple One”, obok wewnętrznego kryptonimu „aristotle”. Te nowe ciągi znaków w aplikacji potwierdzają, że Apple Music zostanie dołączony do Apple One:

<string name = ”applemusic_with_aristotle_subtext”> Zawarte w Apple One% s </string>

<string name = ”aristotle_main_subtext”> Pakiet subskrypcji% s </string>

Subskrypcja „Apple One’ potwierdzona przed wrześniową konferencją!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!