Najlepsze darmowe aplikacje muzyczne na iPhone’a i iPada

Najlepsze darmowe aplikacje muzyczne na iPhone’a i iPada
2

Najlepsze darmowe aplikacje muzyczne na iPhone’a i iPada

Jeżeli szukasz darmowych aplikacji muzycznych to w tym artykule pomogę ci wybrać te które są według mnie najlepsze na rynku.

 

W sklepie App Store mamy do wyboru wiele aplikacji powiązanych z muzyką, to jednak znalezienie takiej przyzwoitej do odtwarzania i pobierania muzyki za darmo nie jest już takim łatwym zadaniem.

 

Google Play Music to usługa strumieniowego przesyłania muzyki, przechowywania muzyki i internetowy sklep muzyczny, a wszystko to połączone w jedną aplikację. Zdecydowałem się dodać tą darmową aplikację muzyczną do listy, ponieważ pozwala ona użytkownikom dodawać własne kolekcje muzyczne do chmury i przesyłać je na wiele urządzeń za darmo.

Możesz użyć aplikacji Music Manager lub rozszerzenia Google Play Music do Chrome, aby przesłać swoją kolekcję muzyki. Pliki muzyczne muszą być w tych formatach, aby można je było przesłać: MP3, AAC, Ogg, WMA, FLAC i ALAC. Można przesłać maksymalnie 50 000 utworów, a poszczególne pliki nie mogą przekroczyć 300 MB.

 

Musi to najbardziej wszechstronna aplikacja do słuchania muzyki w serwisie YouTube – najpopularniejszej witrynie do udostępniania filmów na świecie. Możesz znaleźć prawie wszystkie utwory, które lubisz na YouTube.

W Musi znajduje się karta wyszukiwania, która została zaprojektowana wyłącznie w celu odkrywania najlepszej muzyki z YouTube. Możesz dowiedzieć się, jakie utwory są odtwarzane najczęściej, co jest aktualnie modne lub wyszukać według gatunku. Ta aplikacja nie tylko umożliwia tworzenie nieograniczonych list odtwarzania, ale także posiada wszystkie niezbędne funkcje odtwarzacza muzycznego.

Jeśli masz już utworzoną playlistę w YouTube, możesz również zaimportować ją do Musi, kopiując i wklejając link. Oczywiście aplikacja pozwoli Ci odtwarzać muzykę w tle, nawet jeśli naciśniesz przycisk Home, aby ją zamknąć. Musi obsługuje także AirPlay, znajduje teksty utworów i posiada 10-pasmowy equalizer z wieloma trybami. Musi nie pozwala na lokalne zapisywanie filmów.

 

Jeżeli wolisz przechowywać muzykę w chmurze, MusiCloud jest darmową aplikacją muzyczną, która idealnie się do tego nadaje. Aplikacja nie pozwala na pobieranie muzyki z Internetu, ale działa jako odtwarzacz muzyki, który strumieniuje przesłane utwory do chmur, takich jak Dropbox, Dysk Google lub OneDrive.

Możesz przesłać pliki muzyczne do wybranej usługi w chmurze, a następnie podłączyć aplikację do konkretnej chmury. MusiCloud wyświetli wszystkie utwory i pozwoli ci je zapisać offline. Możesz także łatwo importować muzykę z komputera, korzystając z funkcji udostępniania Wi-Fi.

Najlepsze darmowe aplikacje muzyczne na iPhone’a i iPada

 

Spotify app

Spotify to jedna z najlepszych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. Korzystne funkcje dla użytkowników bezpłatnych obejmują możliwość znajdowania i słuchania list odtwarzania, odkrywania nowej muzyki, udostępniania muzyki i listy odtwarzania, słuchania utworów wybranych przez funkcję Spotify’s Radio oraz odtwarzania dowolnej listy odtwarzania, albumu lub wykonawcy.

Możesz zdefiniować określone utwory i wykonawców, których chcesz słuchać, a także strumieniować według gatunku, nastroju i popularnych istniejących stacji.

 

Deezer jest jedną ze starszych stron do strumieniowego przesyłania muzyki. Jest to pełnoprawne bezpłatne strumieniowanie obsługiwane przez reklamy. Ta aplikacja ma wyróżniającą się funkcję „Here This”, która tworzy spersonalizowany kanał muzyczny w oparciu o muzykę, którą najczęściej słuchasz lub dodajesz do ulubionych, a także listy odtwarzania utworzone przez osoby o podobnych gustach muzycznych. Podobnie jak w przypadku Spotify, bezpłatni użytkownicy nie będą mogli słuchać utworów w trybie offline i bez reklam.

 

SoundCloud to darmowa aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki. Otrzymujesz głównie muzykę pochodzącą od nowych artystów, a także od tych których dodasz do ulubionych. Możesz publikować swoją muzykę, aby inni mogli jej słuchać. Możesz także łączyć się i kontaktować bezpośrednio ze znajomymi i ulubionymi artystami, tworzyć listy odtwarzania dla dowolnego nastroju i aktywności oraz otrzymywać sugestie dotyczące muzyki.

 

Najlepsze darmowe aplikacje muzyczne na iPhone’a i iPada

4.1/5 - (8)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *