Jak zainstalować aplikację Kodi na wszystkich sprzętach Apple?

Jak zainstalować aplikację Kodi na wszystkich sprzętach Apple?
0

Jak zainstalować aplikację Kodi na wszystkich iUrządzeniach?

Kodi to najlepsze bezpłatne oprogramowanie open-source do obsługi multimediów na rynku. które obsługuje wiele różnych platform, w tym iOS, Android, macOS, Windows i Linux.

Kodi posiada ogromną liczbę dostępnych dodatków.

Dodatki te oferują rozszerzoną funkcjonalność, taką jak możliwość strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych online.

Kodi można teraz zainstalować zarówno mając jailbreaka, jak i bez niego.

Instalacja Kodi na iPhone i iPad bez Jailbreaka.

Metoda 1: TweakBox.

TweakBox to zewnętrzne źródło, które pozwala zainstalować Kodi bez potrzeby posiadania komputera. Jednak ta metoda nie zawsze działa. Czasami Apple odwołuje certyfikat aplikacji i musisz poczekać, aż ponownie podpiszą aplikację (Kodi iOS).

  1. Na urządzeniu z iOS otwórz Safari i wejdź na tę stronę: https://tweakboxapp.com
  2. Kliknij „Download App”. W rzeczywistości jest to profil, więc pojawi się powiadomienie o zainstalowaniu profilu konfiguracji. Po prostu przyciśnij „Zezwalaj” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby kontynuować.
  3. Po zainstalowaniu przejdź do ekranu głównego, gdzie zobaczysz ikonę TweakboxUruchom ją. Następnie wybierz kartę Apps, a następnie wybierz „Tweakbox Apps”Użyj pola wyszukiwania u góry, aby znaleźć Kodi. Jeśli obok aplikacji znajduje się zielona ikona, oznacza to, że aplikacja działa i możesz ją zainstalować.
     Install Kodi on iPhone and iPad using TweakBox
  4. Wybierz Kodi, a następnie przyciśnij „Install”. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie Kodi na swoim iPhonie lub iPadzie. Kliknij „Instaluj”, aby umożliwić oprogramowaniu Tweakbox zainstalowanie Kodi. Po zainstalowaniu może być konieczne przejście do Ustawienia\Ogólne\Profile i zarządzanie urządzeniami i zaufanie aplikacji, aby działała.

Metoda 2: Cydia Impactor.

Cydia Impactor to oprogramowanie opracowane przez Saurika, człowieka, który stworzył Cydię. To oprogramowanie służy do instalowania plików IPA z komputera na urządzenie z systemem iOS. Działa ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, macOS i Linux.

Link do pliku IPA potrzebnego do zainstalowania Kodi. https://iosninja.io/ipa-library/download-kodi-krypton-ipa-ios

Korzystamy z tego poradnika by zainstalować aplikację Kodi.  JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ NA IOS PRZEZ CYDIA IMPACTOR BEZ JAILBREAKA?

Instalacja Kodi na iPhone i iPad z Jailbreakiem.

  1. Uruchom Cydię i dodaj to źródło: https://mirrors.kodi.tv/apt/ios/ 
  2. Poczekaj, aż Cydia zaktualizuje pakiety ze źródła. Po zakończeniu kliknij przycisk „Return to Cydia”.
  3. Wybierz zakładkę Source, otwórz „team Kodi”. Kliknij w „All packages” i otwórz Kodi-iOS. Następnie naciśnij przycisk Install, aby zainstalować pakiet. 
  4. Cydia rozpocznie instalację Kodi. Po pomyślnym zainstalowaniu powinieneś zobaczyć Kodi na ekranie głównym.
Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *