Home Newsy Nadchodzi modułowy Mac Pro
Nadchodzi modułowy Mac Pro
0

Nadchodzi modułowy Mac Pro

0

Ze szczątkowych, oficjalnych informacji jakie jakiś czas temu Apple podało do publicznej wiadomości wiadomo, iż kalifornijska firma pracuje nad nową, modułową wersją najmocniejszego komputera w portfolio, czyli Maca Pro. Będzie to urządzenie, które w prosty sposób rozbuduje o nowe komponenty każdy, nawet najbardziej antytechniczny użytkownik.

Niestety Apple nie podało nawet przybliżonej daty debiutu modułowego Maca Pro, choć informacje takie zdradza nam redakcja serwisu TechCrunch. Komputer stacjonarny z możliwością rozbudowania miałby pojawić się w ofercie giganta z Cupertino już w 2019 roku. Warto przypomnieć, że plotki odnośnie tego terminu pojawiły się już w zeszłym roku na łamach serwisu OSNews.

Co ciekawe Apple miało powołać do życia specjalną załogę, tak zwany Pro Workflow Team, którego zadaniem jest praca i rozwój urządzeń skierowanych do profesjonalnych użytkowników. Osoby zatrudnione w tejże ekipie pracowników mają również przyglądać się zwyczajom i sposobom pracy profesjonalistów i na tej podstawie tworzyć wygodne rozwiązania.

Wraz z debiutem Maca Pro do sprzedaży trafi również stworzony z myślą o tym komputerze monitor zewnętrzny. Plotki głoszą, że będzie on mógł pochwalić się rozdzielczością 8k.

Na koniec warto dodać, iż informacje te pochodzą z wiarygodnego źródła, bowiem wprost od Apple. Firma miała zaprosić na specjalne spotkanie redaktora naczelnego serwisu TechCrunch i opowiedzieć mu o planach związanych z wyczekiwanym komputerem stacjonarnym.

Źródło: TechCrunch

 

Nadchodzi modułowy Mac Pro

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *