Home Newsy Interesująca wizja systemu iOS 12
Interesująca wizja systemu iOS 12
0

Interesująca wizja systemu iOS 12

0

Osoby na bieżąco śledzące doniesienia związane z tematyką Apple nie mają już chyba złudzeń, że w tym roku kalifornijska firma obsypie użytkowników platformy iOS lawiną funkcji wraz z wydaniem iOS 12. Platforma zostanie zaprezentowana już w czerwcu tego roku podczas konferencji WWDC, a więc za niespełna dwa miesiące.

Już teraz jednak niemal pewnym jest, iż w tym roku Apple skupi się głównie na optymalizacji swoich systemów, mocno dawkując nowości funkcjonalne. Te ostatnie będzie można policzyć na palcach jednej ręki, w zamian jednak otrzymamy stabilny i bezpieczny soft. Wiele nowości w opcjach jak sugerują plotki zostało przeniesionych na rok 2019.

Nie przeszkadza to jednak grafikom w tworzeniu konceptów, które zapewne niewiele będą miały wspólnego z czerwcową rzeczywistością. Przykładem takiej wizji systemu jest ta stworzona przez dwóch użytkowników na potrzeby kanału iosupdates. Koncept jest naprawdę ciekawy i z pewnością wielu użytkowników chciałoby aby tak właśnie prezentował się iOS 12.

Wizja posiada między innymi wbudowany tryb ciemny interfejsu, opcję grupowania powiadomień, nowy ekran zablokowany urządzenia, czy funkcje grupowych rozmów w FaceTime. Ciekawostką mocno wyróżniającą ten koncept od innych są nowe tapety dynamiczne oraz wyświetlanie podstawowych informacji takich jak czas, czy data na wygaszonym ekranie.

Krótkie wideo oraz wszystkie grafiki można obejrzeć na stronie projektu.

Źródło: iosupdates

 

Interesująca wizja systemu iOS 12

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *