Home Newsy Nadchodzi Apple TV 4K
Nadchodzi Apple TV 4K
0

Nadchodzi Apple TV 4K

0

Czytelnicy serwisu MacRumors trafili na ślad, który może sugerować nadejście kolejnej generacji przystawki telewizyjnej Apple TV ze wsparciem dla filmów 4K oraz HDR. Sugerować ma to opis widniejący przy niektórych filmach pochodzących z iTunes Store.

Kalifornijska firma zapewne już teraz pracuje nad kolejną generacją swojej przystawki telewizyjnej. Niektóre plotki głoszą, że Apple TV 5 dostanie lepsze podzespoły oraz więcej miejsca na dane użytkownika. Prawdopodobnie również urządzenie będzie wspierać wysoką rozdzielczość obrazu.

To ostatnie mają potwierdzać opisy materiałów wideo w iTunes Store jakich doszukali się użytkownicy z Wielkiej Brytanii oraz Kanady. W adnotacjach przy takich tytułach jak „Pasażerowie”, czy „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” znajduje się informacja, iż pozycje te można pobrać we wspomnianej już jakości 4k i HDR. Oczywiście póki co jest to jedynie suchy zapis, bowiem filmy nadal można pobrać w rozdzielczościach dotąd oferowanych. Co ciekawe informacja ta dotyczy tylko niektórych lokalizacji, a więc całkiem możliwe, że oferta ta na początku trafi tylko do niektórych krajów.

Źródło: MacRumors

 

Nadchodzi Apple TV 4K

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)