Kolejne Apple TV ze wsparciem dla rozdzielczości 4k

Kolejne Apple TV ze wsparciem dla rozdzielczości 4k

0

Zdaniem agencji informacyjnej Bloomberg Apple ma pracować nad kolejną, piątą już generacją jabłkowej przystawki telewizyjnej. Mają na to wskazywać ślady jakie w sieci zostawiło urządzenie kodowo nazwane J105, które ma być rzekomo nową odsłoną Apple TV. Szacuje się, że ma ono dostać wsparcie dla rozdzielczości 4k wyświetlanego obrazu.

Zgodnie z raportem kolejna odsłona urządzenia otrzyma też nowe, wydajniejsze podzespoły i być może kilka świeżych funkcjonalności. Warto przypomnieć, że Apple TV czwartej generacji posiada dokładnie ten sam układ co iPhone 6. Zdaniem redaktorów agencji prace nad kolejną odsłoną Apple TV ruszyły dość znacznie z miejsca po zatrudnieniu w szeregach Apple Timothy’ego D. Twerdhala, który wcześniej związany był zawodowo z rozwojem produktu Amazon Fire TV.

Apple szykuje się na wprowadzenie do oferty serwisu Apple Music materiałów wideo. Już wiosną tego roku subskrybenci usługi dostaną dostęp do programów rozrywkowych takich jak „Planet of the Apps” oraz „Carpool Karaoke”. Kolejnym krokiem ma być publikacja w ramach miesięcznego abonamentu seriali i filmów pełnometrażowych. Odświeżenie sprzętowe Apple TV jest więc krokiem jak najbardziej słusznym, choć wielu użytkowników 4 generacji pokłada w nowej wersji znacznie więcej niż wspomniane wsparcie dla ostrej jak brzytwa rozdzielczości obrazu.

Źródło: Bloomberg

 

Kolejne Apple TV ze wsparciem dla rozdzielczości 4k

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *