Pakiet „Premium TV” od Apple

Pakiet „Premium TV” od Apple

0

W sieci pojawiły się właśnie nowe informacje związane z ofertą Apple dotyczącą telewizji internetowej. Za ich publikacją stoi serwis Re/code, którego zdaniem kalifornijska firma od jakiegoś czasu rozważa zaoferowanie swoim klientom pakietu telewizyjnego premium.

W jego skład wchodziłyby takie programy jak HBO, Starz oraz Showtime, a cena za subskrypcję byłaby bardzo atrakcyjna patrząc na odpłatność za każdy z nich oddzielnie. W chwili obecnej na terenie USA za dostęp do kanału HBO trzeba zapłacić 15 dolarów miesięcznie. Koszt oglądania programu Showtime to zaś 11 dolarów amerykańskich i 9 w przypadku telewizji Starz.

Wprowadzenie pakietu premium w jednej, stałej cenie miesięcznie nie tylko stanowiłoby konkurencję dla lokalnych dostawców treści ale także takich gigantów jak Google, czy Hulu.

Niestety jeśli pomysł wejdzie w fazę wdrażania, to z usługi skorzystają jak na razie jedynie mieszkańcy USA. Polska, a także inne kraje z Europy będą musiały poczekać na ekspansję usługi za ocean. Całość jednak pokazuje w jakim kierunku może pójść firma Apple jeśli chodzi o ofertę dotyczącą telewizji internetowej.

Źródło: Re/code

 

Pakiet „Premium TV” od Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *