Home Newsy Instrukcja obsługi iPhone’a 8 na zdjęciu
Instrukcja obsługi iPhone’a 8 na zdjęciu
0

Instrukcja obsługi iPhone’a 8 na zdjęciu

0

Do premiery iPhone’a 8 pozostał już lekko ponad miesiąc i wszystko wskazuje na to, że będzie on prezentować się w sposób zbliżony do tego jak opisują smartfon liczne plotki. Konstrukcję potwierdza też najnowszy przeciek, którym jest zdjęcie przedstawiające instrukcję obsługi wyczekiwanego urządzenia.

Od miesięcy po sieci krążą rzekomo autentyczne informacje rzucające światło na design iPhone’a 8. W przeważającej części są one ze sobą zbieżne, sugerujące, że jabłkowy smartfon posiadać będzie ekran z wycięciem na kamerę, głośnik i czujniki oraz zajmować niemal cały przedni panel. Charakterystycznym elementem ma być też kamera iSight, której obiektywy będą rozmieszczone pionowo.

Powyższe potwierdza też wspomniane już we wstępie zdjęcie instrukcji obsługi iPhone’a 8. Można na nim zaobserwować, że urządzenie zostanie jak szacowano nie raz pozbawione przycisku Home. Wciąż trwa burzliwa dyskusja nad tym, gdzie Apple i czy w ogóle umieści czytnik linii papilarnych. Pojawiły się sugestie, że może on zostać ulokowany w tylnej części obudowy tuż pod logo Apple lub zaimplementowany w przycisk usypiania. Część plotek sugeruje również, że kalifornijska firma całkowicie pozbędzie się z konstrukcji Touch ID na rzecz sensora 3D rozpoznającego twarz użytkownika.

Źródło:  Onetech

 

Instrukcja obsługi iPhone’a 8 na zdjęciu

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)