Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Nadchodzące nowości sklepu App Store. Tsuki’s Odyssey i więcej!
Nadchodzące nowości sklepu App Store. Tsuki’s Odyssey i więcej!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Tsuki’s Odyssey i więcej!

0

Witam serdecznie. W ten upalny dzień chętnie przedstawię Wam kilka nadchodzących nowości sklepu App Store, które za sprawą tego artykułu mogą pojawić się już wkrótce na Waszych iUrządzeniach. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Tsuki’s Odyssey i więcej!

Na początku wspomnę, że niestety, ale obecny miesiąc nie jest dobrym miesiącem pod względem premier App Store. Uważam jednak, że warto dać szansę aplikacjom poniżej, ponieważ w odróżnieniu pod pozostałych na liście w App Store, te zapowiadają się naprawdę ciekawie. Nie przedłużając, przejdźmy do pierwszej gry, którą jest…

Tsuki’s Odyssey

Tsuki’s Odyssey to świetnie zapowiadająca się gra z kategorii relaks i eksplorowanie. Tutaj tak naprawdę toczy się życie naszego głównego bohatera. To od nas zależy, jak spędzi czas i jakich przyjaciół pozna na swojej drodze. Do wykonania jest sporo przeróżnych misji, a gdyby tego było mało – możecie dowolnie modyfikować jego piękny domek. Ważne są także stosunki z pozostałymi mieszkańcami. Do roboty jest naprawdę dużo – nie mogę doczekać się, aby zagrać w Tsuki’s Odyssey na moim iPhonie. Na premierę trzeba jednak poczekać do 19 sierpnia tego roku.

Shining Nikki

Pomimo tego, że, jak obstawiam, większość czytelników nie przepada za tego typu grami i grafiką, zdecydowałem się umieścić ją na liście, gdyż jest to naprawdę popularna produkcja na językach wielu osób, w tym w Polsce. Premiera odbędzie się już 8 lipca tego roku, a fani nie mogą się już doczekać. Dlaczego? Gra tak naprawdę była dostępna wcześniej, ale pomijała kraje inne niż azjatyckie. Głównie dostępny był język chiński, a jak wiemy, jest on jednym z trudniejszych do zrozumienia, co stanowczo niszczy rozgrywkę. W Shining Nikki można dowolnie modyfikować swoją postać, wybierać jej stroje i kierować fabułą. W aktualizacjach pojawiają się wydarzenia, gdzie można zgarnąć wiele ekskluzywnych i limitowanych przedmiotów. Niestety nie znam się na tego typu grach zbyt bardzo, więc pozostało mi odesłać fanów na YouTube twórcy – nazwą jest oczywiście Shining Nikki!

Aotu World

Aotu World to typowa strategia RPG w wersji mobilnej. Wszystko obraca się dookoła dynamicznych walk, świetnych strojów, wydarzeń i dobrej zabawy. Do dyspozycji będzie dużo trybów, a pobranie w fazie oczekiwania daje dodatkową walutę w grze całkowicie za darmo. Na premierę trzeba poczekać do 14 lipca tego roku. Skusicie się? Jeżeli jesteście fanami kreskówkowej grafiki, szybkiej rozgrywki na podstawie ulepszania swojego bohatera, a z grami mobilnymi jesteście dobrze zaznajomieni – nie mogliście trafić lepiej. To już ostatnia propozycja, którą dla Was przygotowałem. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w następnym artykule na stronie. Pa!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Tsuki’s Odyssey i więcej!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.