Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie 1sland, wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach!
1sland, wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach!

1sland, wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach!

0

Hej wszystkim! Przed Wami kolejna, bardzo ciekawa, a w dodatku darmowa gra z App Store. Oto 1sland, czyli wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach. O co w niej chodzi? Wszystko wyjaśnię już zaraz poniżej. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

1sland, wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach!

Rzadko opisuję na stronie gry wieloosobowe, gdyż większość z nich jest naprawdę nudna i nie wnosi nic ciekawego na rynek. Uważam jednak, że 1sland jest wyjątkiem, który warto przetestować samemu. Jak opisałem to w tytule, a zresztą sama nazwa o tym mówi – wszystko kręci się dookoła wysp. Cel jest niezwykle prosty – wystarczy ich szukać i sprawić, aby piąć się coraz wyżej w rankingu. Nie jest to jednak tak proste w realizacji. Wracając do tematu – osoba, która jako pierwsza znajdzie wyspę, może ją dowolnie zmieniać. To samo zrobicie ze swoimi łódkami. W menu głównym dodacie znajomych do gry, dzięki czemu gra będzie jeszcze ciekawsza. Co jeszcze oferuje 1sland? Czytajcie dalej!

Możecie łowić ryby, eksplorować piękne tereny i nie powinniście opuszczać chwili, gdy znowu można wyruszyć na poszukiwania – rankingi bowiem odświeżają się codziennie co kilka godzin. Wtedy bowiem odbywają się nowe rundy. Co pewien czas twórcy dodają nowe, przepiękne rzeczy za pomocą aktualizacji, aby grało nam się jeszcze lepiej i całość nie stała się nudna. Uważam jednak, że 1sland daleko od tego, gdyż dawno nie wkręciłem się tak w jakąkolwiek grę, a już tym bardziej wieloosobową. Cóż mogę powiedzieć – to chyba dobrze, że coś zmieniło moje zdanie! Teraz pora na Was.

Jeżeli apka bardzo Wam się spodoba, polecam zaopatrzyć się w Season Pass, czyli przepustkę, która dodaje wiele możliwości podczas rozgrywki. Co świetne – to jedyny możliwy zakup w grze. Nie ma tutaj mowy o przewadze nad wrogiem, jeżeli zdecydujecie się wyjąć kilka złotówek z portfela. To już wszystko na dzisiaj. Do zobaczenia niedługo, pa!

1sland, wieloosobowa gra o łódkach, żeglarzach i wyspach!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *