Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Nadchodzące nowości sklepu App Store. Secret Neighbor i nie tylko!
Nadchodzące nowości sklepu App Store. Secret Neighbor i nie tylko!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Secret Neighbor i nie tylko!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Co jakiś czas, co zresztą nie jest tajemnicą, do App Store dołączają nowości. Niektóre z nich są szczególnie gorące i zasługują na chwilę uwagi. Nie przedłużając… Zapraszam na zestawienie nadchodzących wielkimi krokami nowinek!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Secret Neighbor i nie tylko!

Secret Neighbor

Kojarzycie może ten tytuł? Kilka lat temu był niezwykle popularny, zarówno na konsolach jak i PC. Teraz zmierza na telefony w formie multiplayer, gdzie sąsiad, czyli gracz musi pokonać grupę dzieciaków i odwrotnie. Do dyspozycji jest wiele narzędzi, aby uprzykrzać sobie wzajemnie życie. Nie ukrywam, że to naprawdę ciekawa nowość i zapowiada się świetnie. Jestem pewny, że jej przegląd pojawi się na stronie po premierze. Jak widać na zrzutach ekranu, nad którymi swoją drogą ubolewam, gdyż nie mogę zrobić ich osobiście, grafika jest identyczna jak z ikonicznych, wcześniejszych gier twórcy. Data premiery wyznaczona jest na 17 czerwca 2021 roku. Poczekacie?

NieR Re[in]carnation

NieR to jedna z ciekawszych serii, które pojawiły się na rynku i przyjęły w Polsce. Grafika jest bowiem dosyć niecodzienna i bardziej w stylu anime – zachowując swoją piękną, unikalną kreskę. Czas jednak przenieść się na urządzenia mobilne – tak uważa najwidoczniej Square-Enix, gdyż już 18 lutego ma pojawić się w sklepie. Prawdopodobnie data w App Store nadal nie została zaktualizowana, chyba że ma dojść do pewnego przesunięcia, o którym bezpośrednio nie uprzedził producent. To gra walki, ale z elementami przygodowymi. Jeżeli nigdy nie mieliście do czynienia z serią NieR, zalecam do zainteresowania się nią na innych platformach niż urządzenia mobilne, zanim dojdzie do premiery Re[in]carnation! Polecam serdecznie.

Memory Stamps

Oto jedyna płatna gra z tego zestawienia. Za 9 złotych możecie, już pierwszego czerwca, zaopatrzyć się w Memory Stamps. To apka, w której, jak sama nazwa mówi, możecie trenować swoją pamięć za pomocą ciekawych rozwiązań, jakim jest układanie puzzli, ale w bardzo niecodzienny sposób. Musicie bowiem wybierać między takimi samymi częściami, które różnią się jedynie małymi elementami. W ten sposób, tak naprawdę nieświadomie, polepszacie swoje zdolności do zapamiętywania nawet najmniejszych elementów.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam bardzo za uwagę, do zobaczenia już całkiem niedługo. Pa!

Nadchodzące nowości sklepu App Store. Secret Neighbor i nie tylko!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/