Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #1 Mali twórcy – Like a Dino! Muzyczna gra na gorszy dzień!
#1 Mali twórcy – Like a Dino! Muzyczna gra na gorszy dzień!

#1 Mali twórcy – Like a Dino! Muzyczna gra na gorszy dzień!

0

Cześć wszystkim! Przed Wami nowa seria, którą stworzyłem ze względu na to, że do App Store dochodzi coraz więcej ciekawych gier od małych twórców. Warto ich wspierać, gdyż animowanie to ich pasja i być może przyszły sposób na zarobek, a trudno im rywalizować z gigantami na rynku. Nie przedłużając… Zapraszam do pierwszego odcinka “Mali twórcy” – odcinki nie będą pojawiać się zbyt często, ale uważam, że to świetna alternatywa dla “Aplikacji tygodnia”.

#1 Mali twórcy – Like a Dino! Muzyczna gra na gorszy dzień!

Like a Dino! to projekt super_toki. Możecie znaleźć tego użytkownika na Instagramie, gdzie informować będzie o sprawach związanych z grą. Wracając do sedna – w grze chodzi o to, aby zanurzyć się w świat muzyki i pozwolić tytułowemu dinozaurowi na przedłużenie swojej szyi. Do zakupu jest wiele piosenek, jednak trzeba najpierw na nie zarobić poprzez grę, oglądanie reklam lub zasubskrybowanie twórcy na YouTube. Dlaczego tam? Marzeniem kreatora było stworzenie własnej gry i serialu animowanego. Nie wie, ile jeszcze mu z tym zejdzie – jest jednak pewny, że tego dokona. Oba dzieła są dedykowane osobom, których dzień jest niekoniecznie dobry – warto jednak, aby uśmiechnęli się choć na chwilę przy twórczości super_toki. To świetny cel, który przekonał mnie do stworzenia tego artykułu. A Wy co o tym sądzicie?

Gra jest naprawdę szybka. Po przejściu piosenki gramy w jej przyspieszoną wersję. Na tabeli wyświetlane są nazwy znajomych, a rywalizacja potrafi być zacięta. Jest kilka żyć, jednak nie możemy dokupić ich więcej, co pozwala na wyrównaną walkę. Najdroższym elementem kosmetycznym jest nowy wygląd dinozaura, jednak nie zdradzę go, abyście mieli niespodziankę!

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji Like a Dino! Jeżeli nie, to możecie chociaż polecić ją młodszym graczom w swoim środowisku, gdyż to bezstresowa, miła i bardzo atrakcyjna wizualnie gierka na nudne wieczory. Polecam serdecznie. Czeka na Was oczywiście za darmo w App Store.

#1 Mali twórcy – Like a Dino! Muzyczna gra na gorszy dzień!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/