Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Dear My Cat, czyli relaksująca, fabularna gra typu kliker!
Dear My Cat, czyli relaksująca, fabularna gra typu kliker!

Dear My Cat, czyli relaksująca, fabularna gra typu kliker!

0

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Przed Wami relaksująca i fabularna gra typu kliker, która skradła moje serce i w ten oto sposób pojawiła się na stronie. To co, zaczynamy? Zapraszam do przeglądu programu Dear My Cat!

Dear My Cat, czyli relaksująca, fabularna gra typu kliker!

Dear My Cat to sielankowa gra, gdzie musimy zająć się rozbudową swojej wyspy. Wszystko to jest naprawdę relaksujące, delikatne i otoczone przepiękną, kreskówkową, stonowaną grafiką. Muszę przyznać, że jestem fanem tego programu i od czasu do czasu lubię tam zajrzeć. Gramy tytułowym kotem, a każdy z jego przyjaciół, a także my sami, mamy swoją wyjątkową historię. Wyspę da się rozbudowywać na wiele sposobów. Warto wspomnieć, że Dear My Cat spodobało się społeczności tak bardzo, że w App Store powstał dedykowany artykuł tylko o niej. Ja jednak opowiem o niej nieco inaczej, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej o tej wspaniałej gierce. Rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem i suńcie niżej!

Pierwszego przyjaciela możecie zaprosić poprzez rozbudowę kolei. Każdy element wyspy będzie wymagał czasu, ale uwierzcie mi, że warto, gdyż postępy można zauważyć szybko i są naprawdę znaczące. Niektóre kociaki odznaczają się swoim zachowaniem, co zresztą zauważycie w miarę dalszej przygody. Na początku stworzycie ogród, piękne kwiaty, wspomnianą przeze mnie wcześniej kolej i posąg. To jednak tylko początek – w Dear My Cat czeka na Was o wiele więcej niespodzianek. Jeżeli kochacie gry relaksujące, to nie mogliście trafić lepiej. Uważam, że będziecie bardzo zadowoleni. Jeżeli nigdy nie mieliście z takimi do czynienia, to i tak uważam, że warto spróbować. Kto wie, może je pokochacie?

To już jednak wszystko co dla Was dzisiaj przygotowałem. Na stronie znajdziecie także wiele innych zestawień gier relaksujących, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić do dalszej lektury. Do zobaczenia już bardzo niedługo, trzymajcie się, pa!

Dear My Cat, czyli relaksująca, fabularna gra typu kliker!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/