Home Newsy Nadchodzą słuchawki nauszne od Apple
Nadchodzą słuchawki nauszne od Apple
0

Nadchodzą słuchawki nauszne od Apple

0

Przejęcie firmy Beats Electronics przez Apple w 2014 roku wychodzi firmie na dobre. Oferta produktów sukcesywnie wzbogaca się o kolejne gadżety audio, których byt w portfolio zapoczątkowały w 2016 roku słuchawki AirPods. Obecnie dołączył do niech inteligentny głośnik HomePod, a najnowsze raporty sugerują tegoroczny debiut słuchawek nausznych klasy premium.

Jak spekuluje Ming Chi Kuo, który znany jest z trafnych przewidywań Apple ma w okolicach jesieni tego roku powiększyć rodzinę produktów audio o słuchawki nauszne, które charakteryzowałyby się wysoką jakością wykonania oraz brzmienia. Prawdopodobnie mogłoby to nastąpić wraz z prezentacją nowych modeli iPhone’a we wrześniu.

Równocześnie potwierdzają się plotki o premierze następcy słuchawek AirPods. W minionym tygodniu pisała o nich agencja informacyjna Bloomberg sugerując, iż kolejna generacja tego gadżetu będzie wyposażona w nowy chip do zarządzania energią, dostanie także wsparcie dla aktywowania Siri z użyciem komendy głosowej. Słuchawki te w standardzie sprzedawane mają być z etui umożliwiającym ładowanie indukcyjne.

Na chwilę obecną jednak nic nie wiadomo o wyglądzie i funkcjach słuchawek nausznych. Wiadomo tylko, że mają pojawić się w drugiej połowie tego roku.

Źródło: 9To5Mac

 

Nadchodzą słuchawki nauszne od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *