Home Newsy Ciąg dalszy plotek na temat nowych słuchawek od Apple
Ciąg dalszy plotek na temat nowych słuchawek od Apple

Ciąg dalszy plotek na temat nowych słuchawek od Apple

0

Kilka dni temu świat obiegła informacja jakoby jeszcze w tym roku w ofercie Apple miały się pojawić nowe słuchawki AirPods oraz nauszna ich wersja, którą cechować będzie wysoka jakość wykonania i brzmienia. Te ostatnie zdaniem analityka Ming Chi Kuo miałyby też posiadać innowacyjną konstrukcję wyróżniającą jabłkowy gadżet na tle konkurencji.

Okazuje się jednak, że scenariusz może nie być aż tak różowy jak wstępnie zakładano. Mark Gurman z agencji informacyjnej Bloomberg powołując się na sprawdzone źródła informuje, że Apple faktycznie pracuje nad całkiem nowymi słuchawkami jednak wielce prawdopodobnym jest, iż nie zobaczymy ich w tym roku.

Powodem są ciągłe zmiany planów kalifornijskiej firmy w obrębie konstrukcji tego produktu. W ostatnich miesiącach jego wygląd ulegał przemianom kilka razy, a kolejna taka decyzja może nawet kompletnie zabić cały projekt. Nad słuchawkami inżynierowie Apple mają też pracować dopiero od roku, gdyż wcześniej większą uwagę skupiali oni na głośniku HomePod.

Całość sprowadza się do tego, że najwcześniej nowe słuchawki zobaczymy pod koniec tego roku, choć bardziej prawdopodobnym terminem jest przyszły rok.

Źródło: Bloomberg

 

Ciąg dalszy plotek na temat nowych słuchawek od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *