Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie MixCaptions – napisy na zawołanie za darmo z App Store!
MixCaptions – napisy na zawołanie za darmo z App Store!

MixCaptions – napisy na zawołanie za darmo z App Store!

0

Cześć! Przed Wami niecodzienna aplikacja, która pozwala Wam za darmo dodać napisy do dowolnego wideo z dobrym jakościowo audio. O wszystkim jednak szczegółowo opowiem niżej. To co, zaczynamy? Zapraszam serdecznie do lektury!

MixCaptions – napisy na zawołanie za darmo z App Store!

MixCaptions to darmowa aplikacja dostępna w App Store. Pozwala Wam na automatyczne dodanie napisów do wybranych filmów, warunkiem jest dobra jakość audio, co jest zresztą zrozumiałe. Sztuczna inteligencja musi bowiem odczytać Wasze słowa, a co fajne – wszystko działa nawet po polsku! To mega mnie cieszy, gdyż niestety, ale wielu twórców aplikacji pomija nasz rynek, gdyż “nie warto”. Czasami rozumiem takie decyzje, ale jak najbardziej wspieram tych, co uważają inaczej. Języków jest jednak cała masa, więc jeżeli nie korzystacie tylko z polskiego na co dzień – spokojnie, na pewno też znajdziecie pomoc.

Co jeszcze? Oczywiście możliwa jest także funkcja ręcznego dodania napisów, co jest bardzo proste i przyjemne w chwilach, gdy musicie to zrobić, ale Wasze umiejętności edytowania filmów są na dosyć niskim poziomie. Wtedy w kilka minut zrobicie coś, z czym normalnie naprawdę byście się trudzili. Zmienicie ich wygląd, położenie, kolor czcionki, tła i nie tylko. Opcji naprawdę jest cała masa, co bardzo pomaga w uzyskaniu wymarzonego efektu.

Rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Interfejs i jego wygląd są świetne. Bez płacenia możecie zyskać kilka minut darmowego, automatycznego dodawania napisów. Pięćdziesiąt złotych miesięcznie daje Wam automatyczne tworzenie materiałów do dziesięciu minut, a sto dwadzieścia złotych miesięcznie – do trzydziestu minut. Obie opcje są jednak stworzone dla tych, którzy potrzebują i cenią sobie swobodę, bo wrzucają dużo treści na różne platformy, i musieliby naprawdę spędzić nad tym dużo czasu, gdyby robili to sami. To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam bardzo za lekturę, zapraszam serdecznie do pobierania MixCaptions – tak jak wspomniałem, za darmo z App Store. Do zobaczenia, pa!

MixCaptions – napisy na zawołanie za darmo z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/