Home Newsy Miedziano – złoty iPhone 8
Miedziano – złoty iPhone 8
0

Miedziano – złoty iPhone 8

0

Nie macie jeszcze dość nowinek o nadchodzącym flagowym modelu iPhone’a? Jeśli nie, bo przecież każdy fan marki z niecierpliwością wyczekuje tego urządzenia i od dawna próbuje sobie wyobrazić jego konstrukcję, to zapraszam do przeczytania newsa o nowych przeciekach.

W sieci, a dokładnie w serwisie Weibo pojawiło się właśnie kilka zdjęć rzekomo przedstawiających iPhone’a 8 w ciekawym, bo miedziano – złotym kolorze obudowy. Autor zdjęć jednak nie jest sam do końca pewny co do barwy określając ją jednym razem jako szampańskie złoto z domieszką żółtego pigmentu, a innym wspomniany już miedziany z odcieniem złota.

Na fotografiach znalazły się również wersje iPhone’a w kolorze lśniąco czarnym oraz srebrnym. Należy jednak pamiętać, iż czas krótko poprzedzający debiut jabłkowego smartfona jest doskonałym momentem na kreowanie przecieków nie mających nic wspólnego z rzeczywistością, często nie podpartych żadnym źródłem. Widoczne na zdjęciach iPhone’y mogą więc być zwykłą atrapą stworzoną przez drobnych producentów akcesoriów, a bazującą na informacjach pochodzących z treści licznych plotek.

Flagowy model iPhone’a zostanie zaprezentowany przez Apple we wrześniu na specjalnej konferencji. Spekuluje się, że datą tą będzie 6 września.

Źródło: 9To5Mac

 

Miedziano – złoty iPhone 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)