Home Recenzje Akcesoria Maleństwo z podwójną mocą – Super mała ładowarka samochodowa od Katinkas, dzięki której naładujesz dwa iPady lub iPhone’y równocześnie!
Maleństwo z podwójną mocą – Super mała ładowarka samochodowa od Katinkas, dzięki której naładujesz dwa iPady lub iPhone’y równocześnie!

Maleństwo z podwójną mocą – Super mała ładowarka samochodowa od Katinkas, dzięki której naładujesz dwa iPady lub iPhone’y równocześnie!

0

Katinkas wprowadził do sprzedaży bardzo fajną ładowarkę samochodową pozwalającą naładować dwa urządzenia za jednym razem i to nawet takie, które wymagają większego prądu. 

Na rynku bardzo trudno znaleźć dobrej jakości ładowarkę samochodową firmy trzeciej, nie będącej producentem samego telefonu czy tabletu. Katinkas, znana marka akcesoriów do smartfonów i tabletu ma w swojej ofercie prawdziwe maleństwo posiadające ogromny potencjał mocy.

 

Ta niezwykle mała ładowarka samochodowa niemal w sałości połykana jest przez samochodowe gniazdo zapalniczkowi, dzięki czemu w żaden sposób nie uprzykrza życia kierowcy i pasażerom.

W moim wypadku, mając samochodów z ukrytym gniazdem zapalniczki pod ruchomą klapką w tunelu skrzyni biegów, takie rozwiązanie jak ładowarka Katinkas jest idealne!

Ładowarka posiada aż dwa gniazda USB z prądem 2000mA. Dzięki tak wysokiemu prądowi, nie  stanowi dla niej żadnego problemu równoczesne ładowanie dwóch iPadów czy iPada i iPhone’a 5 równocześnie. Przy tym grzeje się nieznacznie i co najważniejsze? nie przepala się jak te chińskie ładowarki dostępne na rynku.

Ładowarki są do kupienia w naszym Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl sklepie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *