Home Newsy MacBook Zuckerberga – brak logo, zaklejona kamerka i nie tylko
MacBook Zuckerberga – brak logo, zaklejona kamerka i nie tylko
0

MacBook Zuckerberga – brak logo, zaklejona kamerka i nie tylko

0

W tym tygodniu na Facebooku Zuckerberg udostępnił swoje zdjęcie wśród jedzenia z McDonalda, najwyraźniej jako sposób na „świętowanie dołączenia McDonalda do Workplace”. Jednak uwagi na zdjęciu nie przyciąga jedzenie, a MacBook bez loga, które najprawdopodobniej zostało sprytnie usunięte w programie graficznym.

Nie jest tajemnicą, że relacje między Apple i Meta są napięte, a obie firmy krytykują siebie nawzajem. Nawet Tim Cook i Mark Zuckerberg rzucili się na siebie publicznie i prywatnie. Jednak pomimo nienawiści Zuckerberga do Apple, wydaje się, że nawet on nie może się oprzeć użyciu MacBooka. Na udostępnionym zdjęciu wyraźnie widać, że jest to MacBook. Jednak Meta PR (a nawet sam Zuckerberg) nie odważył się opublikować obrazu przedstawiającego logo Apple.

Jakiś czas temu Zuckerberg prawdopodobnie nakazał wszystkim dyrektorom Facebooka korzystanie z telefonów z Androidem po tym, jak Tim Cook skrytykował obsługę danych użytkowników przez firmę. Co prawda, Facebook temu zaprzeczył mówiąc, że nie zabraniał nikomu korzystać z iPhone’ów. Firma jedynie zaleciła do korzystania z telefonów z Androidem.

Dodatkową informacją jest to, że Zuckerberg przykleił taśmę do kamery internetowej i mikrofonu swojego MacBooka. Chyba martwi się, że Apple szpieguje go za tym pośrednictwem. Co jest najdziwniejsze? Zuckerberg używa swojego MacBooka, aż do dnia dzisiejszego.

źródło: 9to5mac.com

MacBook Zuckerberga – brak logo, zaklejona kamerka i nie tylko

1/5 - (4 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.