LonelyScreen – wyświetl ekran iPhone’a na monitorze komputera bez Apple TV

LonelyScreen – wyświetl ekran iPhone’a na monitorze komputera bez Apple TV
0

Jeszcze do niedawna AirPlay współgrał tylko i wyłącznie z AppleTV. Funkcja ta pozwalała na dosłowne sklonowanie obrazu przedstawionego na ekranie smartfona do telewizora z podpiętym do niego AppleTV. Program LonelyScreen w banalny sposób umożliwia użycie funkcji AirPlay na komputerach z systemem Windows i MacOS bez konieczności posiadania AppleTV.

LonelyScreen - wyświetl ekran iPhone'a na monitorze komputera bez Apple TV

Do poprawnego działania i skonfigurowania funkcji „klonowanie ekranu” wystarczy, że będziemy posiadać komputer i urządzenie z systemem IOS połączone do tej samej sieci LAN.

LonelyScreen - wyświetl ekran iPhone

Urządzenia wspierane przez program :

  • iPhone 4S lub nowszy
  • iPad 2 lub nowszy
  • iPad mini lub nowszy
  • iPod Touch 5+

Interfejs programu LonelyScreen jest bardzo intuicyjny i w łatwy sposób można się w nim odnaleźć. Aby sklonować ekran naszego urządzenia, wystarczy, że z paska powiadomień wybierzemy (w urządzeniu z systemem IOS) opcję „klonowanie obrazu” i wyszukamy „LonelyScreen” (nazwę możemy zmienić w interfejsie programu).

Dodatkowo oprócz samego podglądu treści, program umożliwia również nagrywanie obrazu. Zapis odbywa się w uprzednio wybranym przez nas miejscu. Twórca programu umożliwia każdemu sprawdzenie programu dzięki darmowej licencji ograniczonej czasowo. Licencję do kupienia są na okres rok czasu:

Użytek własny:
$14.95/Year
Użytek biznesowy:
$29.95/Year
5/5 - (4)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *