Jak zainstalować iOS 12 beta 1 bez konta developerskiego? Poradnik

Jak zainstalować iOS 12 beta 1 bez konta developerskiego? Poradnik
0

Pokazujemy krok po kroku, jak zainstalować iOS 12 beta 1 bez konta developerskiego i większej wiedzy programistycznej.

Aktualnie można pobrać plik profilu konfiguracji iOS 12 beta 1 bez konta programisty.

Apple oficjalnie przekazało iOS 12 beta 1 do społeczności programistów. To wydanie oznacza, że wszyscy zarejestrowani programiści mogą teraz przetestować system iOS 12.

Krok po kroku jak zainstalować iOS 12 beta 1 bez konta developerskiego:

  1. Na urządzeniu z systemem iOS, na którym chcesz uruchomić system iOS 12 beta 1, uruchom przeglądarkę Safari i przejdź do następującej strony: ufile.io/ntrih
  2. Powinieneś zauważy przycisk pobierania. Wybierz go, aby rozpocząć proces pobierania pliku profilu konfiguracji beta iOS na iPhone’a lub iPada. Jeśli zostaniesz zapytany o urządzenie, na którym chcesz zainstalować profil, wybierz „iPhone”.
  3. Zostaniesz przeniesiony do ekranu profilu instalacyjnego. Wybierz „Zainstaluj” w górnym rogu, aby przeprowadzić instalację. Po zakończeniu instalacji urządzenie automatycznie się zrestartuje. Jest to normalna część procedury. Jeśli nie nastąpi automatyczne ponowne uruchomienie, upewnij się, że ręcznie wykonałeś restart.
  4. Po ponownym uruchomieniu urządzenia uruchom aplikację Ustawienia i przejdź do opcji Ogólne/Aktualizacja oprogramowania. Teraz, dzięki temu, że właśnie zainstalowałeś aktywny profil konfiguracji beta, system powinien wyświetlać iOS 12 beta 1 jako dostępną aktualizację oprogramowania sprzętowego.
  5. Teraz możesz wybrać przycisk „Pobierz i zainstaluj” u dołu tego widoku, aby rozpocząć proces. Poczekaj, aż na urządzeniu zostanie zainstalowany system iOS 12.
Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *