Home Newsy Książki o trickach w systemie iOS
Książki o trickach w systemie iOS
0

Książki o trickach w systemie iOS

0

System iOS skrywa w opcjach wiele smaczków, o których spora część użytkowników najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia. Jedne z nich są bardziej, a inne mniej przydatne w codziennym użytku. Warto jednak zaznajomić się z mało powszechnymi trickami, których przyswojenie zagwarantuje jeszcze wydajniejszą pracę z systemem mobilnym od Apple. W iBooks Store znaleźć można kilka ciekawych podręczników obracających się w tymże temacie, a w ich gronie znajdują się zasługujące na uwagę prace autorstwa Michała Walendowskiego.

Na chwilę obecną w sklepie z książkami od Apple oferowane są dwie pozycje tego autora zatytułowane: „101 tricków na twoim iPhone’ie” oraz „42 tricki, których nie znasz”. Obie książki poświęcone są w całości tematyce mniej znanych opcji zaszytych w kodzie systemu iOS. Co ważne pozycje napisane są zrozumiałym, prostym językiem przyswajalnym przez osoby pretendujące do miana laika w temacie informatycznym.

W chwili obecnej, choć póki co poza iBooks Store dostępna jest kolejna, najnowsza pozycja „55 tricków na twoim iPhone’ie” odnosząca się do aktualnej wersji systemu iOS, czyli odsłony 11. Książka sprzedawana jest przez wydawcę, firmę Ridero w wersji drukowanej kolorowej lub czarno – białej, a także elektronicznej. Ta ostatnia oferowana jest w popularnych formatach takich jak e-pub, mobi, czy FB2.

W przeciwieństwie do wcześniejszych publikacji za najnowsze dzieło w wersji cyfrowej trzeba uiścić opłatę 3,60 zł. Książka w wersji papierowej kosztuje: 46,37 zł za druk kolorowy lub 21,81 za czarno – biały.

 

Książki o trickach w systemie iOS

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *