Home Newsy Konferencja Apple i transmisja na żywo
Konferencja Apple i transmisja na żywo
0

Konferencja Apple i transmisja na żywo

0

Już 12 września świat ujrzy na własne oczy najnowsze smartfony z Cupertino, w tym budzącą ciekawość odsłonę jubileuszową, która ma charakteryzować się całkiem nową konstrukcją. Tym bardziej więc cieszy informacja, że wydarzenie to będzie przez Apple transmitowane na żywo.

Z transmisją na żywo pokazującą przebieg konferencji kalifornijskiej firmy nie zawsze było tak dobrze jak w ostatnim czasie. W przeszłości zdarzały się sytuacje, w których firma nie oferowała takiego przywileju lub towarzyszyły mu zakłócenia uniemożliwiając swobodne oglądanie.

Przebieg konferencji organizowanej pod nazwą „Let’s meet at our place” rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego na dedykowanej stronie Apple. Transmisję będzie można oglądać na urządzeniach z systemem iOS, Macach, Apple TV oraz na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows 10.

Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane nowe modele iPhone’a (8, 8 Plus oraz Edition), kolejna wersja Apple TV ze wsparciem dla obrazu 4k oraz kolejna generacja zegarka Apple Watch.

Źródło: Apple

 

Konferencja Apple i transmisja na żywo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)